Osaühing VAREK-E
- Sellel aadressil on registreeritud 81 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood10408417
- Asutatud1998 (28 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202533 400 €
- KMKR numberEE100348824
Üldandmed
- Ärinimi
- Osaühing VAREK-E
- Registrikood
- 10408417
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 13.03.1998
- KMKR number
- EE100348824
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Katusepapi tn 4/1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
69/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 33 400 € | +9,7 |
| Müügitulu muutus | 22 958 € → 33 400 € | +13,6 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37255534422
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 77111 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent teenis ettevõte 2025. aastal 33 400 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 33 400 € |
| 2024 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 22 958 € |
| 2023 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 20 600 € |
| 2023 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 15 641 € |
| 2022 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 17 359 € |
| 2021 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 10 593 € |
| 2020 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 13 840 € |
| 2020 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 2800 € |
| 2019 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 10 935 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 4 |
| 2009 | 4 |
| 2008 | 5 |
| 2007 | 6 |
| 2006 | 8 |
| 2005 | 9 |
| 2004 | 0 |
| 2003 | 12 |
| 2002 | 10 |
| 2001 | 10 |
| 2000 | 8 |
| 1998 | 11 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 33 400 € | 22 958 € | 37 141 € | 17 359 € | 10 593 € | 16 640 € | 10 935 € |
| Ärikasum enne makse | 8622 € | −6471 € | 8573 € | −1885 € | 15 041 € | 3662 € | −2464 € |
| Aruandeaasta kasum | 8622 € | −6471 € | 8573 € | −1885 € | 15 041 € | 3662 € | −2464 € |
| Tööjõukulud | 7248 € | 9692 € | 9596 € | 14 644 € | 20 744 € | 7635 € | 8670 € |
| Varad kokku | 38 605 € | 30 848 € | 47 745 € | 34 739 € | 41 817 € | 54 274 € | 9638 € |
| sh käibevarad | 32 230 € | 13 473 € | 21 370 € | 1364 € | 3942 € | 11 899 € | 9638 € |
| sh raha | 9656 € | 9,00 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 22 927 € | 14 306 € | 30 219 € | 21 646 € | 23 531 € | 8490 € | 4828 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 7669 € | 7669 € | 7669 € | 7669 € | 7669 € | 7669 € | 7669 € |
| Lühiajalised kohustised | 3070 € | 4058 € | 5398 € | 1279 € | 6785 € | 34 597 € | 1597 € |
| Pikaajalised kohustised | 12 608 € | 12 484 € | 12 128 € | 11 814 € | 11 501 € | 11 187 € | 3213 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 59,4 % | 46,4 % | 63,3 % | 62,3 % | 56,3 % | 15,6 % | 50,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 25,8 % | -28,2 % | 23,1 % | -10,9 % | 142,0 % | 22,0 % | -22,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.