Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10411550

Osaühing GeoUnion

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10411550
  • Asutatud1998 (28 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202511 852 €
  • KMKR numberEE100273740

Usaldusväärsuse indeks

53/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
1998200320082013201820232026Asutatud 18.03.1998Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 18.03.1998 1998, Esimene aruanne 2000, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Osaühing GeoUnion
Registrikood
10411550
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
18.03.1998
KMKR number
EE100273740
Aadress
Saare maakond, Saaremaa vald, Ööriku küla, Aadu

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 53 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg28 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu11 852 €+5,5
Müügitulu muutus11 164 € → 11 852 €+1,8
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
01421Muu veislaste ja pühvlikasvatusPõhitegevusala
01621Loomakasvatuse abitegevused

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €4199 €8399 €13 tuh €17 tuh €2019: 8459 €20192020: 8591 €20202021: 10 606 €20212022: 16 797 €16 797 €20222023: 10 204 €20232024: 11 164 €20242025: 11 852 €11 852 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muu veislaste ja pühvlikasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 11 787 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 202511 787 €
2025Loomakasvatuse abitegevused EMTAK 202565,00 €
2024Sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus EMTAK 20258152 €
2024Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 20252274 €
2024Loomakasvatuse abitegevused EMTAK 2025738 €
2023Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 20088429 €
2023Loomakasvatuse abitegevused EMTAK 20081775 €
2022Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 20089949 €
2022Loomakasvatuse abitegevused EMTAK 20086848 €
2021Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 20085541 €
2021Loomakasvatuse abitegevused EMTAK 20085065 €
2020Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 20088376 €
2020Loomakasvatuse abitegevused EMTAK 2008215 €
2019Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 20086812 €
2019Loomakasvatuse abitegevused EMTAK 20081157 €
2019Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus EMTAK 2008490 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112000: 020002001: 020012002: 020022003: 02003ei kajastu20042005: 020052006: 020062007: 020072008: 020082009: 020092010: 020102011: 020112012: 020122013: 020132014: 1120142015: 120152016: 120162017: 120172018: 120182019: 120192020: 120202021: 120212022: 120222023: 120232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20181
20171
20161
20151
20141
20130
20120
20110
20100
20090
20080
20070
20060
20050
20030
20020
20010
20000

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu11 852 €11 164 €10 204 €16 797 €10 606 €8591 €8459 €
Ärikasum enne makse−12 655 €11 849 €19 751 €1924 €−9775 €−19 945 €−221 €
Aruandeaasta kasum−12 655 €11 374 €19 751 €1921 €−9775 €−19 945 €−221 €
Tööjõukulud12 574 €9442 €4247 €21 583 €17 089 €15 823 €14 651 €
Varad kokku54 194 €76 003 €53 914 €37 455 €36 633 €46 880 €67 405 €
sh käibevarad31 687 €51 708 €39 849 €22 232 €25 144 €23 825 €35 168 €
sh raha10 862 €13 028 €
Omakapital50 346 €63 001 €53 528 €33 776 €31 856 €41 631 €61 578 €
sh osa- või aktsiakapital3834 €3834 €3834 €3834 €3834 €3834 €3834 €
Lühiajalised kohustised3848 €13 002 €386 €3679 €4777 €4824 €2172 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €425 €3655 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111111
Omakapitali osakaal varadest92,9 %82,9 %99,3 %90,2 %87,0 %88,8 %91,4 %
Puhaskasumi määr müügitulust-106,8 %101,9 %193,6 %11,4 %-92,2 %-232,2 %-2,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang