Registrikaart · Äriregistri kanne 10423575
3d.ee OÜ
- Registrikood10423575
- Asutatud1998 (28 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 2025137 417 €
- KMKR numberEE100452053
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- 3d.ee OÜ
- Registrikood
- 10423575
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.04.1998
- KMKR number
- EE100452053
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Harku vald, Vääna-Jõesuu küla, Kukeharja tee 5
- Aadress kehtib alates
- 07.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Helle-Sirli Tsahkna | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Helle-Sirli Tsahkna | Juhatuse liige | 15.12.1999 |
| Gert Silling | Juhatuse liige | 01.09.2008 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Helle-Sirli Tsahkna | otsene osalus | 20.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 61 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 137 417 € | +15,3 | |
| Müügitulu muutus | 152 470 € → 137 417 € | -3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725100283
- Veebileht3d.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 74121 | Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon teenis ettevõte 2025. aastal 137 417 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon EMTAK 2025 | 137 417 € |
| 2024 | Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon EMTAK 2025 | 152 470 € |
| 2023 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 133 311 € |
| 2022 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 100 614 € |
| 2021 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 107 706 € |
| 2020 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 111 005 € |
| 2019 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 168 910 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 5 |
| 2023 | 5 |
| 2022 | 5 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 5 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 6 |
| 2016 | 5 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 5 |
| 2013 | 5 |
| 2012 | 5 |
| 2011 | 3 |
| 2010 | 3 |
| 2009 | 3 |
| 2008 | 5 |
| 2007 | 5 |
| 2006 | 3 |
| 2005 | 3 |
| 2004 | 2 |
| 2003 | 2 |
| 2002 | 2 |
| 2001 | 2 |
| 2000 | 2 |
| 1999 | 1 |
| 1998 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 137 417 € | 153 071 € | 134 111 € | 100 614 € | 107 706 € | 115 805 € | 169 146 € |
| Ärikasum | −8122 € | 15 722 € | 3980 € | −10 896 € | −10 831 € | −26 772 € | −6080 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −8908 € | 15 122 € | 3980 € | −10 896 € | −10 831 € | −26 772 € | −6080 € |
| Aruandeaasta kasum | −8908 € | 13 982 € | 2840 € | −12 035 € | −12 366 € | −28 260 € | −7493 € |
| Tööjõukulud | 88 060 € | 93 300 € | 80 381 € | 74 874 € | 75 160 € | 71 186 € | 92 180 € |
| Põhivarade kulum | 9198 € | 7591 € | 5270 € | 4860 € | 4843 € | 12 282 € | 12 837 € |
| Varad kokku | 119 501 € | 121 832 € | 101 497 € | 103 085 € | 126 251 € | 52 074 € | 88 540 € |
| sh käibevarad | 16 141 € | 9274 € | 10 865 € | 7983 € | 29 839 € | 34 685 € | 59 388 € |
| sh põhivarad | 103 360 € | 112 558 € | 90 632 € | 95 102 € | 96 412 € | 17 389 € | 29 152 € |
| sh raha | 7720 € | 4096 € | 8910 € | 5189 € | 21 994 € | 25 480 € | 47 654 € |
| Omakapital | 87 902 € | 96 810 € | 89 828 € | 93 987 € | 113 022 € | 45 477 € | 80 736 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 93 004 € | 79 022 € | 83 182 € | 102 216 € | 121 582 € | 69 931 € | 84 423 € |
| Lühiajalised kohustised | 20 031 € | 12 385 € | 11 669 € | 9098 € | 13 229 € | 6597 € | 7804 € |
| Pikaajalised kohustised | 11 568 € | 12 637 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Ärikasum enne kulumit | 1076 € | 23 313 € | 9250 € | −6036 € | −5988 € | −14 490 € | 6757 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 02.07.2025 | 29.06.2024 | 02.07.2023 | 29.06.2022 | 07.07.2021 | 30.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 73,6 % | 79,5 % | 88,5 % | 91,2 % | 89,5 % | 87,3 % | 91,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −6,5 % | 9,1 % | 2,1 % | −12,0 % | −11,5 % | −24,4 % | −4,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.