Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10425226

OÜ Weinmann Invest

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10425226
  • Asutatud1998 (28 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202523 636 €

Usaldusväärsuse indeks

49/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
1998200320082013201820232026Asutatud 02.04.1998Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 02.04.1998 1998, Esimene aruanne 2000, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
OÜ Weinmann Invest
Registrikood
10425226
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
02.04.1998
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Veerenni tn 36a/2

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 49 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg28 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu23 636 €+8,3
Müügitulu muutus27 202 € → 23 636 €-3,9
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €6801 €14 tuh €20 tuh €27 tuh €2019202020212022202327 202 €202423 636 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 23 636 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 202523 636 €
2024Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 202527 202 €
2023Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200823 873 €
2023Muu teenindus EMTAK 20081750 €
2022Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200824 253 €
2021Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200821 949 €
2020Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200822 051 €
2019Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200821 810 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
00111020002001200220032004200520062007ei kajastu2008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140
20130
20120
20110
20100
20090
20070
20060
20050
20040
20030
20020
20010
20000

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu23 636 €27 202 €25 623 €24 253 €21 949 €22 051 €21 810 €
Ärikasum enne makse73 442 €22 815 €19 498 €18 444 €−9119 €15 071 €17 716 €
Aruandeaasta kasum73 442 €22 815 €19 498 €18 444 €−9119 €15 071 €17 716 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku324 118 €288 476 €293 361 €294 863 €306 419 €325 538 €329 867 €
sh käibevarad166 118 €2653 €7538 €9040 €20 596 €39 715 €44 044 €
sh raha6118 €778 €2088 €7590 €18 596 €7115 €10 444 €
Omakapital303 668 €230 226 €207 411 €187 913 €169 469 €178 588 €163 517 €
sh osa- või aktsiakapital10 000 €10 000 €10 000 €10 000 €10 000 €10 000 €10 000 €
Lühiajalised kohustised450 €950 €950 €950 €950 €950 €950 €
Pikaajalised kohustised20 000 €57 300 €85 000 €106 000 €136 000 €146 000 €165 400 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest93,7 %79,8 %70,7 %63,7 %55,3 %54,9 %49,6 %
Puhaskasumi määr müügitulust310,7 %83,9 %76,1 %76,0 %−41,5 %68,3 %81,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang