Registrikaart · Äriregistri kanne 10428147
osaühing AMIFAX
- Registrikood10428147
- Asutatud1998 (28 a)
- Töötajaid 20259
- Müügitulu 20252 077 990 €
- KMKR numberEE100352933
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- osaühing AMIFAX
- Registrikood
- 10428147
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.04.1998
- KMKR number
- EE100352933
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Rae vald, Aaviku küla, Nurmenuku tn 1
- Aadress kehtib alates
- 20.05.2024
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Rauno Leppik | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 26.08.2026 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Rauno Leppik | Juhatuse liige | 11.09.2023 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Imre Leppik | otsene osalus | 28.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 83 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 9 töötajat viimases aruandes | +9 | |
| Müügitulu | 2 077 990 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 597 301 € → 2 077 990 € | +9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256606802
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 42111 | Maanteede ja kiirteede ehitus | Põhitegevusala |
| 43129 | Muud kaeve- ja mullatööd | |
| 77111 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Maanteede ja kiirteede ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 1 810 085 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2025 | 1 810 085 € |
| 2025 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2025 | 262 020 € |
| 2025 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 5885 € |
| 2024 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2025 | 1 395 578 € |
| 2024 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2025 | 195 303 € |
| 2024 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 6420 € |
| 2023 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 1 385 389 € |
| 2023 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 95 182 € |
| 2023 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 1070 € |
| 2022 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 913 783 € |
| 2022 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 110 642 € |
| 2021 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 810 806 € |
| 2021 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 127 391 € |
| 2020 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 1 106 328 € |
| 2020 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 125 719 € |
| 2019 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 486 334 € |
| 2019 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 86 933 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 20.09.2021 — 27.08.2028 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 12.03.2019 — 27.08.2028 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 20.09.2021 — 27.08.2028 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 19.03.2025 — 27.08.2028 |
| Veosevedu Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 28.08.2018 — 27.08.2028 |
| Avalikult kasutatavate teede korrashoid | Majandustegevusteade | Kehtiv | 27.12.2021 |
| Ehitamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 27.12.2021 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2024)
Majandusaasta aruandedKogu 1 597 301 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 1 597 301 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 9 |
| 2024 | 7 |
| 2023 | 7 |
| 2022 | 6 |
| 2021 | 6 |
| 2020 | 6 |
| 2019 | 6 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 5 |
| 2016 | 6 |
| 2015 | 6 |
| 2014 | 6 |
| 2013 | 5 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 4 |
| 2010 | 4 |
| 2009 | 4 |
| 2008 | 5 |
| 2007 | 4 |
| 2006 | 8 |
| 2005 | 7 |
| 2004 | 7 |
| 2003 | 5 |
| 2002 | 4 |
| 2001 | 3 |
| 2000 | 2 |
| 1999 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 077 990 € | 1 597 301 € | 1 481 641 € | 1 024 425 € | 938 197 € | 1 232 047 € | 573 267 € |
| Ärikasum | 107 541 € | −59 426 € | 40 871 € | −77 941 € | 98 241 € | 3447 € | 17 644 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 93 014 € | −72 911 € | 28 968 € | −95 070 € | 90 516 € | −3396 € | 13 945 € |
| Aruandeaasta kasum | 93 014 € | −72 911 € | 26 824 € | −95 070 € | 87 091 € | −3396 € | 10 445 € |
| Tööjõukulud | 239 198 € | 172 195 € | 162 196 € | 128 958 € | 109 658 € | 100 635 € | 114 145 € |
| Põhivarade kulum | 124 588 € | 115 214 € | 104 346 € | 114 212 € | 117 176 € | 91 185 € | 56 661 € |
| Varad kokku | 621 829 € | 387 001 € | 476 542 € | 417 536 € | 602 606 € | 566 062 € | 358 949 € |
| sh käibevarad | 183 702 € | 141 238 € | 216 515 € | 109 211 € | 222 216 € | 156 032 € | 133 594 € |
| sh põhivarad | 438 127 € | 245 763 € | 260 027 € | 308 325 € | 380 390 € | 410 030 € | 225 355 € |
| sh raha | 22 517 € | 52 881 € | 158 613 € | 69 809 € | 97 825 € | 47 607 € | 65 434 € |
| Omakapital | 189 794 € | 96 781 € | 169 691 € | 153 224 € | 248 294 € | 176 529 € | 179 925 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 93 968 € | 166 880 € | 140 055 € | 245 482 € | 158 391 € | 177 113 € | 166 668 € |
| Lühiajalised kohustised | 205 555 € | 150 060 € | 151 639 € | 128 801 € | 166 196 € | 145 993 € | 62 602 € |
| Pikaajalised kohustised | 226 480 € | 140 160 € | 155 212 € | 135 511 € | 188 116 € | 243 540 € | 116 422 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 9 | 7 | 7 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Ärikasum enne kulumit | 232 129 € | 55 788 € | 145 217 € | 36 271 € | 215 417 € | 94 632 € | 74 305 € |
| Aruanne esitatud | 09.06.2026 | 12.06.2025 | 08.06.2024 | 03.06.2023 | 01.03.2022 | 09.05.2021 | 11.03.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 30,5 % | 25,0 % | 35,6 % | 36,7 % | 41,2 % | 31,2 % | 50,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 4,5 % | −4,6 % | 1,8 % | −9,3 % | 9,3 % | −0,3 % | 1,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.