Registrikaart · Äriregistri kanne 10431830
OSAÜHING KÕNELEV TRUMM
- Registrikood10431830
- Asutatud1998 (28 a)
- Töötajaid 202520
- Müügitulu 2025945 618 €
- KMKR numberEE100356227
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OSAÜHING KÕNELEV TRUMM
- Registrikood
- 10431830
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 22.04.1998
- KMKR number
- EE100356227
- Osa- või aktsiakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Olevimägi 16
- Aadress kehtib alates
- 07.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Mareike Anna Hoerschelmann | 33,34 % · 13 334 EEK | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Peeter Salmela | 33,33 % · 13 333 EEK | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Margus Kalam | 33,33 % · 13 333 EEK | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Margus Kalam | Juhatuse liige | 22.04.1998 |
| Peeter Salmela | Juhatuse liige | 22.04.1998 |
| Mareike Anna Hoerschelmann | Juhatuse liige | 15.07.2010 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Peeter Salmela | otsene osalus | 14.05.2020 |
| Margus Kalam | otsene osalus | 14.05.2020 |
| Mareike Anna Hoerschelmann | otsene osalus | 14.05.2020 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 82 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 20 töötajat viimases aruandes | +20 | |
| Müügitulu | 945 618 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 062 143 € → 945 618 € | -3,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3726010816
- Veebilehteksootika.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47121 | Muu spetsialiseerimata jaemüük | Põhitegevusala |
| 46901 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus | |
| 82991 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu spetsialiseerimata jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 878 862 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 878 862 € |
| 2025 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2025 | 50 741 € |
| 2025 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 16 015 € |
| 2024 | Muu spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 963 430 € |
| 2024 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2025 | 82 826 € |
| 2024 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 15 887 € |
| 2023 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 1 192 847 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 106 996 € |
| 2023 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 16 983 € |
| 2022 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 1 243 746 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 99 224 € |
| 2022 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 14 202 € |
| 2021 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 1 177 195 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 119 816 € |
| 2021 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 8127 € |
| 2020 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 1 171 473 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 129 143 € |
| 2020 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 4491 € |
| 2019 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 1 317 599 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 111 239 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Väärismetalli, vääriskivide kokkuost ning hulgimüük Finantsteenused | Tegevusluba | Kehtiv | 26.09.2016 |
| Hulgikaubandus Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 20.04.2005 |
| Hulgikaubandus Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 04.11.2013 |
| Jaekaubandus Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 09.11.2004 |
| Jaekaubandus Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 20.04.2005 |
| Jaekaubandus Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 25.10.2005 |
| Jaekaubandus Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 14.03.2006 |
| Jaekaubandus Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 30.08.2007 |
| Jaekaubandus Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 08.05.2012 |
| Jaekaubandus Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 08.05.2012 |
| Jaekaubandus Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 17.07.2012 |
| Jaekaubandus Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 04.11.2013 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 4105 € ehk 0 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 941 513 € |
| Soome | 4105 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 20 |
| 2024 | 19 |
| 2023 | 22 |
| 2022 | 23 |
| 2021 | 23 |
| 2020 | 23 |
| 2019 | 26 |
| 2018 | 35 |
| 2017 | 35 |
| 2016 | 35 |
| 2015 | 33 |
| 2014 | 35 |
| 2013 | 38 |
| 2012 | 35 |
| 2011 | 25 |
| 2010 | 25 |
| 2009 | 25 |
| 2008 | 28 |
| 2007 | 25 |
| 2006 | 24 |
| 2005 | 25 |
| 2004 | 12 |
| 2003 | 4 |
| 2002 | 4 |
| 2001 | 4 |
| 2000 | 3 |
| 1999 | 3 |
| 1998 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 945 618 € | 1 062 143 € | 1 316 826 € | 1 357 172 € | 1 305 138 € | 1 305 107 € | 1 428 838 € |
| Ärikasum | −66 271 € | −95 811 € | −29 117 € | 13 070 € | 85 511 € | 141 572 € | 75 287 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −68 932 € | −96 628 € | −30 032 € | 12 618 € | 85 209 € | 141 374 € | 74 176 € |
| Aruandeaasta kasum | −68 932 € | −96 628 € | −30 032 € | 12 618 € | 79 501 € | 135 284 € | 67 373 € |
| Tööjõukulud | 418 021 € | 454 388 € | 481 213 € | 464 652 € | 386 923 € | 344 231 € | 419 085 € |
| Varad kokku | 772 792 € | 817 466 € | 944 721 € | 976 184 € | 982 965 € | 929 237 € | 838 086 € |
| sh käibevarad | 734 643 € | 771 587 € | 892 708 € | 919 937 € | 927 877 € | 870 186 € | 790 806 € |
| sh põhivarad | 38 149 € | 45 879 € | 52 013 € | 56 247 € | 55 088 € | 59 051 € | 47 280 € |
| sh raha | 36 741 € | 77 426 € | 146 011 € | 127 196 € | 271 233 € | 268 517 € | 170 290 € |
| Omakapital | 653 921 € | 722 854 € | 836 234 € | 866 828 € | 854 210 € | 806 509 € | 702 642 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 719 682 € | 816 311 € | 863 095 € | 851 039 € | 771 538 € | 668 054 € | 632 098 € |
| Lühiajalised kohustised | 118 871 € | 94 612 € | 108 487 € | 109 356 € | 127 346 € | 118 055 € | 135 444 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | 0,00 € | 1409 € | 4673 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 20 | 19 | 22 | 23 | 23 | 23 | 26 |
| Aruanne esitatud | 09.07.2026 | 12.05.2025 | 13.07.2024 | 31.03.2023 | 18.08.2022 | 11.07.2022 | 05.05.2021 |
| Auditeeritud | — | — | — | — | — | — | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 84,6 % | 88,4 % | 88,5 % | 88,8 % | 86,9 % | 86,8 % | 83,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −7,3 % | −9,1 % | −2,3 % | 0,9 % | 6,1 % | 10,4 % | 4,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.