Registrikaart · Äriregistri kanne 10434260
Baltrefservice AS
- Registrikood10434260
- Asutatud1998 (28 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20250,00 €
- KMKR numberEE100371875
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Baltrefservice AS
- Registrikood
- 10434260
- Õiguslik vorm
- AS
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.04.1998
- KMKR number
- EE100371875
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, J. Poska tn 5-10
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 0,00 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726350445
- Telefon+3726350245
- Telefon+3726351997
- Telefon+3726352388
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 52261 | Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 0,00 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine EMTAK 2025 | 0,00 € |
| 2023 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 31 703 € |
| 2022 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 279 793 € |
| 2021 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 463 760 € |
| 2020 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 282 255 € |
| 2019 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 812 945 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 3 |
| 2010 | 3 |
| 2009 | 3 |
| 2008 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 0,00 € | 31 703 € | 279 793 € | 463 760 € | 282 255 € | 812 945 € |
| Ärikasum enne makse | −108 075 € | 134 721 € | −7224 € | 399 272 € | 336 361 € | 165 678 € | 36 346 € |
| Aruandeaasta kasum | −108 075 € | 103 168 € | −7224 € | 399 272 € | 336 361 € | 165 678 € | 36 346 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 10 972 € | 17 722 € | 23 440 € | 22 315 € | 20 403 € | 23 678 € |
| Varad kokku | 1 369 542 € | 1 838 060 € | 1 846 882 € | 2 276 154 € | 2 263 684 € | 885 347 € | 698 648 € |
| sh käibevarad | 1 369 542 € | 1 838 060 € | 1 846 882 € | 2 276 154 € | 2 263 684 € | 885 347 € | 695 246 € |
| sh raha | 1 369 392 € | 1 618 490 € | 1 840 381 € | 1 898 568 € | 878 151 € | 280 293 € | 543 142 € |
| Omakapital | 874 241 € | 1 276 932 € | 1 302 764 € | 1 309 987 € | 910 716 € | 574 355 € | 408 677 € |
| Lühiajalised kohustised | 495 301 € | 561 128 € | 544 118 € | 966 167 € | 1 352 968 € | 310 992 € | 289 971 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 63,8 % | 69,5 % | 70,5 % | 57,6 % | 40,2 % | 64,9 % | 58,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | -22,8 % | 142,7 % | 72,5 % | 58,7 % | 4,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.