Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10439033

aktsiaselts A.M.F.HULGI

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastuAS
  • Registrikood10439033
  • Asutatud1998 (28 a)
  • Töötajaid 202118
  • Müügitulu 20213 474 578 €
  • KMKR numberEE100413209

Usaldusväärsuse indeks

85/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
1998200320082013201820232026Asutatud 03.06.1998Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 03.06.1998 1998, Esimene aruanne 1999, Viimane aruanne 2021, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
aktsiaselts A.M.F.HULGI
Registrikood
10439033
Õiguslik vorm
AS
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
03.06.1998
KMKR number
EE100413209
Osa- või aktsiakapital
400 000 EEK
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Võru maakond, Võru linn, Jaama tn 69
Aadress kehtib alates
03.12.2017

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Marko KoppelJuhatuse liige03.06.1998
Nasdaq CSD SEAktsiaraamatu pidaja28.09.2017

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Marko Koppelotsene osalus19.10.2018
Ain Kilgastotsene osalus19.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 85 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg28 aastat registris+25
Töötajate arv18 töötajat viimases aruandes+18
Müügitulu3 474 578 €+20
Müügitulu muutus3 270 554 € → 3 474 578 €+1,9
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €903 tuh €1,8 mln €2,7 mln €3,6 mln €3 610 964 €201920203 474 578 €2021
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük teenis ettevõte 2021. aastal 3 474 578 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2021Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük EMTAK 20253 474 578 €
2020Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük EMTAK 20083 270 554 €
2019Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük EMTAK 20083 610 964 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Tegevusload ja majandustegevusteated

Majandustegevuse register
TegevusalaLiikStaatusKehtiv alates
Hulgikaubandus KaubandusMajandustegevusteadeKehtiv18.05.2017

Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.

Müügitulu riikide kaupa (2021)

Majandusaasta aruanded

Kogu 3 495 674 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.

RiikMüügitulu
Eesti3 495 674 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
06121824199920002001200224200320042005ei kajastu200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020182021
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
202118
202018
201918
201815
201714
201615
201518
201417
201316
201217
201117
201017
20090
200816
200713
200523
200423
200324
200220
200120
200018
199911

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202120202019
Müügitulu3 495 674 €3 270 554 €3 610 964 €
Ärikasum77 153 €−37 590 €136 400 €
Kasum enne tulumaksustamist87 252 €−37 507 €138 330 €
Aruandeaasta kasum87 252 €−37 507 €138 330 €
Tööjõukulud282 592 €273 805 €205 596 €
Põhivarade kulum26 975 €23 965 €21 455 €
Varad kokku2 076 947 €1 667 291 €1 687 925 €
sh käibevarad1 754 801 €1 547 091 €1 583 343 €
sh põhivarad322 146 €120 200 €104 582 €
sh raha1 421 647 €1 236 837 €1 090 945 €
Omakapital1 827 326 €1 511 153 €1 548 660 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum1 711 953 €1 520 539 €1 382 209 €
Lühiajalised kohustised249 621 €156 138 €139 265 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)181818
Ärikasum enne kulumit104 128 €−13 625 €157 855 €
Aruanne esitatud10.02.202504.12.202215.07.2021
AuditeeritudJahJahJah
Omakapitali osakaal varadest88,0 %90,6 %91,7 %
Puhaskasumi määr müügitulust2,5 %−1,1 %3,8 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang