Registrikaart · Äriregistri kanne 10449273
osaühing HALJAVA
- Registrikood10449273
- Asutatud1998 (28 a)
- Töötajaid 202512
- Müügitulu 20251 656 548 €
- KMKR numberEE100432390
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- osaühing HALJAVA
- Registrikood
- 10449273
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.05.1998
- KMKR number
- EE100432390
- Aadress
- Harju maakond, Jõelähtme vald, Haljava küla, Tiidu
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 85 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 12 töötajat viimases aruandes | +12 | |
| Müügitulu | 1 656 548 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 302 597 € → 1 656 548 € | +8,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725288629
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01411 | Piimakarjakasvatus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Piimakarjakasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 1 656 548 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Piimakarjakasvatus EMTAK 2025 | 1 656 548 € |
| 2024 | Piimakarjakasvatus EMTAK 2025 | 1 302 597 € |
| 2023 | Piimakarjakasvatus EMTAK 2008 | 1 304 371 € |
| 2022 | Piimakarjakasvatus EMTAK 2008 | 1 403 577 € |
| 2021 | Piimakarjakasvatus EMTAK 2008 | 988 252 € |
| 2020 | Piimakarjakasvatus EMTAK 2008 | 901 850 € |
| 2019 | Piimakarjakasvatus EMTAK 2008 | 743 437 € |
| 2019 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 89 135 € |
| 2019 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 2285 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 12 |
| 2024 | 12 |
| 2023 | 12 |
| 2022 | 13 |
| 2021 | 14 |
| 2020 | 14 |
| 2019 | 14 |
| 2018 | 14 |
| 2017 | 12 |
| 2016 | 15 |
| 2015 | 15 |
| 2014 | 18 |
| 2013 | 19 |
| 2012 | 20 |
| 2011 | 20 |
| 2010 | 19 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 22 |
| 2007 | 20 |
| 2006 | 18 |
| 2005 | 22 |
| 2004 | 22 |
| 2003 | 22 |
| 2002 | 22 |
| 2001 | 22 |
| 2000 | 21 |
| 1999 | 21 |
| 1998 | 21 |
| 1997 | 22 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 656 548 € | 1 302 597 € | 1 304 371 € | 1 403 577 € | 988 252 € | 901 850 € | 834 857 € |
| Ärikasum enne makse | 419 675 € | 125 176 € | 106 248 € | 425 826 € | 70 647 € | 73 937 € | −50 220 € |
| Aruandeaasta kasum | 419 675 € | 125 176 € | 106 248 € | 425 826 € | 70 647 € | 73 937 € | −50 220 € |
| Tööjõukulud | 279 662 € | 268 817 € | 217 528 € | 196 705 € | 201 313 € | 191 155 € | 200 820 € |
| Varad kokku | 2 521 961 € | 2 170 377 € | 2 140 226 € | 2 030 864 € | 1 635 932 € | 1 721 541 € | 1 779 584 € |
| sh käibevarad | 735 296 € | 492 197 € | 418 508 € | 359 587 € | 232 071 € | 228 981 € | 219 873 € |
| sh raha | 289 820 € | 108 688 € | 55 817 € | 21 775 € | 3664 € | 16 268 € | 8,00 € |
| Omakapital | 1 670 475 € | 1 250 800 € | 1 125 624 € | 1 023 843 € | 601 432 € | 517 192 € | 433 112 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2560 € | 2560 € | 2560 € | 2560 € | 2560 € | 2560 € | 2560 € |
| Lühiajalised kohustised | 275 270 € | 244 334 € | 241 583 € | 237 615 € | 228 700 € | 292 869 € | 338 345 € |
| Pikaajalised kohustised | 576 216 € | 675 243 € | 773 019 € | 769 406 € | 805 800 € | 911 480 € | 1 008 127 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 12 | 12 | 12 | 13 | 14 | 14 | 14 |
| Omakapitali osakaal varadest | 66,2 % | 57,6 % | 52,6 % | 50,4 % | 36,8 % | 30,0 % | 24,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 25,3 % | 9,6 % | 8,1 % | 30,3 % | 7,1 % | 8,2 % | -6,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.