Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10452795

OÜ R-RENT

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10452795
  • Asutatud1998 (28 a)
  • Töötajaid 20240
  • Müügitulu 202456 521 €
  • KMKR numberEE100185702

Usaldusväärsuse indeks

48/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
1998200320082013201820232026Asutatud 20.05.1998Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 20.05.1998 1998, Esimene aruanne 2002, Viimane aruanne 2024, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
OÜ R-RENT
Registrikood
10452795
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
20.05.1998
KMKR number
EE100185702
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Lennujaama tee 2

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 48 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg28 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu56 521 €+11,8
Müügitulu muutus79 613 € → 56 521 €-8,7
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €20 tuh €40 tuh €60 tuh €80 tuh €2019: 29 170 €20192020: 16 879 €20202021: 15 699 €20212022: 38 712 €20222023: 79 613 €79 613 €20232024: 56 521 €56 521 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent teenis ettevõte 2024. aastal 56 521 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 202556 521 €
2023Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 200879 613 €
2022Elektripaigaldustööd EMTAK 200838 712 €
2021Elektripaigaldustööd EMTAK 200815 699 €
2020Elektripaigaldustööd EMTAK 200816 879 €
2019Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 200829 170 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
011222002: 02002ei kajastu2003ei kajastu2004ei kajastu2005ei kajastu2006ei kajastu2007ei kajastu20082009: 120092010: 120102011: 120112012: 2220122013: 220132014: 120142015: 120152016: 120162017: 120172018: 120182019: 120192020: 120202021: 020212022: 020222023: 020232024: 002024
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20240
20230
20220
20210
20201
20191
20181
20171
20161
20151
20141
20132
20122
20111
20101
20091
20020

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu56 521 €79 613 €38 712 €15 699 €16 879 €29 170 €
Ärikasum enne makse2354 €14 540 €−3553 €−4393 €−3782 €−2105 €
Aruandeaasta kasum2354 €14 540 €−3553 €−4393 €−3782 €−2105 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €1755 €10 530 €
Varad kokku55 563 €64 796 €48 617 €43 423 €48 592 €56 426 €
sh käibevarad7859 €11 792 €1532 €5635 €879 €3412 €
sh raha7679 €9735 €1194 €5149 €879 €2581 €
Omakapital25 132 €22 778 €8238 €11 791 €16 184 €19 966 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised529 €116 €1477 €1350 €86,00 €7977 €
Pikaajalised kohustised29 902 €41 902 €38 902 €30 282 €32 322 €28 483 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)000011
Omakapitali osakaal varadest45,2 %35,2 %16,9 %27,2 %33,3 %35,4 %
Puhaskasumi määr müügitulust4,2 %18,3 %-9,2 %-28,0 %-22,4 %-7,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang