Registrikaart · Äriregistri kanne 10454759
Osaühing Grenster
- Registrikood10454759
- Asutatud1998 (28 a)
- Töötajaid 20244
- Müügitulu 2024267 806 €
- KMKR numberEE100557916
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Grenster
- Registrikood
- 10454759
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.05.1998
- KMKR number
- EE100557916
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Lossi plats 6
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 62 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 267 806 € | +18 | |
| Müügitulu muutus | 321 857 € → 267 806 € | -5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3726466040
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2024. aastal 267 806 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 267 806 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 321 857 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 328 386 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 322 195 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 200 260 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 228 036 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 4 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 5 |
| 2016 | 5 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 5 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 14 |
| 2011 | 14 |
| 2010 | 17 |
| 2009 | 19 |
| 2005 | 7 |
| 2004 | 4 |
| 2003 | 3 |
| 2002 | 3 |
| 2001 | 3 |
| 2000 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 267 806 € | 321 857 € | 328 386 € | 322 195 € | 200 260 € | 228 036 € |
| Ärikasum enne makse | 5 193 519 € | 2 403 519 € | −590 € | 1 290 706 € | 1 176 044 € | −301 806 € |
| Aruandeaasta kasum | 5 193 519 € | 2 403 519 € | −590 € | 1 290 706 € | 1 176 044 € | −301 806 € |
| Tööjõukulud | 50 303 € | 38 904 € | 39 865 € | 30 236 € | 44 712 € | 40 752 € |
| Varad kokku | 17 437 009 € | 11 658 623 € | 9 482 142 € | 9 357 166 € | 8 113 848 € | 7 352 302 € |
| sh käibevarad | 231 816 € | 191 426 € | 282 998 € | 283 675 € | 368 332 € | 1 560 677 € |
| sh raha | 10 081 € | 4485 € | 72 854 € | 116 101 € | 92 054 € | 5686 € |
| Omakapital | 11 314 638 € | 5 138 361 € | 2 734 842 € | 2 735 432 € | 447 608 € | −728 436 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 5000 € | 5000 € | 5000 € | 5000 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 6 122 371 € | 6 520 262 € | 6 747 300 € | 308 844 € | 175 934 € | 159 241 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 6 312 890 € | 7 490 306 € | 7 921 497 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Omakapitali osakaal varadest | 64,9 % | 44,1 % | 28,8 % | 29,2 % | 5,5 % | -9,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1939,3 % | 746,8 % | -0,2 % | 400,6 % | 587,3 % | -132,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.