Registrikaart · Äriregistri kanne 10461162
Tuokko OÜ
- Registrikood10461162
- Asutatud1998 (28 a)
- Töötajaid 202515
- Müügitulu 20251 007 160 €
- KMKR numberEE100361843
- Sellel aadressil on registreeritud 222 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Tuokko OÜ
- Registrikood
- 10461162
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 19.06.1998
- KMKR number
- EE100361843
- Osa- või aktsiakapital
- 2840 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 141
- Aadress kehtib alates
- 07.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Grow Finance OÜ | 100 % · 2840 € | Ainuomand | 05.03.2026 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Arja Johanna Vironmäki | Prokurist | 09.10.2012 |
| Ulvi Tallo | Juhatuse liige | 05.03.2026 |
| Anna-Liisa Orglaan | Juhatuse liige | 05.03.2026 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Helari Pallas | kaudne osalus | 06.03.2026 |
| Ulvi Tallo | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 06.03.2026 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 81 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 15 töötajat viimases aruandes | +15 | |
| Müügitulu | 1 007 160 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 979 679 € → 1 007 160 € | +0,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3726671600
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 69202 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Raamatupidamine, maksualane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 1 007 160 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 1 007 160 € |
| 2024 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 979 679 € |
| 2023 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 987 089 € |
| 2022 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 948 373 € |
| 2021 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 915 480 € |
| 2020 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 873 910 € |
| 2019 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 770 175 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 144 231 € ehk 14 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 862 929 € |
| Soome | 141 165 € |
| Iirimaa | 1800 € |
| Hispaania | 1200 € |
| Norra | 66,00 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 15 |
| 2024 | 15 |
| 2023 | 16 |
| 2022 | 17 |
| 2021 | 17 |
| 2020 | 17 |
| 2019 | 18 |
| 2018 | 17 |
| 2017 | 17 |
| 2016 | 17 |
| 2015 | 17 |
| 2014 | 16 |
| 2013 | 16 |
| 2012 | 15 |
| 2011 | 14 |
| 2010 | 14 |
| 2009 | 15 |
| 2008 | 15 |
| 2007 | 18 |
| 2006 | 20 |
| 2005 | 20 |
| 2004 | 20 |
| 2003 | 16 |
| 2002 | 13 |
| 2001 | 12 |
| 2000 | 10 |
| 1999 | 10 |
| 1998 | 10 |
| 1997 | 11 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 007 160 € | 979 679 € | 987 089 € | 948 373 € | 915 480 € | 873 910 € | 770 175 € |
| Ärikasum | 110 818 € | 88 277 € | 70 134 € | 112 646 € | 143 707 € | 110 665 € | 97 736 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 110 829 € | 88 298 € | 70 156 € | 112 667 € | 143 723 € | 110 736 € | 97 741 € |
| Aruandeaasta kasum | 84 373 € | 57 717 € | 56 261 € | 97 900 € | 134 421 € | 97 422 € | 87 974 € |
| Tööjõukulud | 539 538 € | 513 818 € | 534 268 € | 470 286 € | 452 861 € | 455 632 € | 436 780 € |
| Põhivarade kulum | 0,00 € | 274 € | 442 € | 1427 € | 1481 € | 1759 € | 1154 € |
| Varad kokku | 269 383 € | 264 039 € | 353 036 € | 364 451 € | 335 947 € | 274 245 € | 222 548 € |
| sh käibevarad | 269 383 € | 264 039 € | 352 762 € | 363 735 € | 333 804 € | 270 621 € | 217 165 € |
| sh põhivarad | 0,00 € | 0,00 € | 274 € | 716 € | 2143 € | 3624 € | 5383 € |
| sh raha | 145 366 € | 150 243 € | 232 349 € | 228 767 € | 200 657 € | 140 321 € | 86 037 € |
| Omakapital | 113 977 € | 123 403 € | 215 686 € | 239 425 € | 221 525 € | 147 104 € | 119 682 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2840 € | 2840 € | 2840 € | 2840 € | 2840 € | 2840 € | 2840 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 26 764 € | 62 590 € | 156 329 € | 138 429 € | 84 008 € | 46 586 € | 28 612 € |
| Lühiajalised kohustised | 155 406 € | 140 636 € | 137 350 € | 125 026 € | 114 422 € | 127 141 € | 102 866 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 15 | 15 | 16 | 17 | 17 | 17 | 18 |
| Ärikasum enne kulumit | 110 818 € | 88 551 € | 70 576 € | 114 073 € | 145 188 € | 112 424 € | 98 890 € |
| Aruanne esitatud | 20.02.2026 | 12.03.2025 | 30.05.2024 | 14.04.2023 | 29.03.2022 | 23.03.2021 | 02.03.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 42,3 % | 46,7 % | 61,1 % | 65,7 % | 65,9 % | 53,6 % | 53,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 8,4 % | 5,9 % | 5,7 % | 10,3 % | 14,7 % | 11,1 % | 11,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.