Service Match Agency OÜ
- Registrikood10462693
- Asutatud1998 (28 a)
- Töötajaid 20230
- Müügitulu 202315 730 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Service Match Agency OÜ
- Registrikood
- 10462693
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 22.06.1998
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 25-22
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
67/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 15 730 € | +6,7 |
| Müügitulu muutus | 6002 € → 15 730 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 80201 | Turvasüsteemide käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Turvasüsteemide käitus teenis ettevõte 2023. aastal 15 730 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2023 | Turvasüsteemide käitus EMTAK 2008 | 15 730 € |
| 2022 | Turvasüsteemide käitus EMTAK 2008 | 6002 € |
| 2021 | Turvasüsteemide käitus EMTAK 2008 | 2673 € |
| 2020 | Turvasüsteemide käitus EMTAK 2008 | 1837 € |
| 2019 | Turvasüsteemide käitus EMTAK 2008 | 2867 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 1 |
| 2006 | 1 |
| 2005 | 1 |
| 2004 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 15 730 € | 6002 € | 2673 € | 1837 € | 2867 € |
| Ärikasum enne makse | 236 € | 1221 € | 801 € | −360 € | −565 € |
| Aruandeaasta kasum | 236 € | 1221 € | 801 € | −360 € | −565 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 8648 € | 8412 € | 7191 € | 6390 € | 6750 € |
| sh käibevarad | 8648 € | 8412 € | 7191 € | 6390 € | 6750 € |
| Omakapital | 8648 € | 8412 € | 7191 € | 6390 € | 6750 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,5 % | 20,3 % | 30,0 % | -19,6 % | -19,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.