Registrikaart · Äriregistri kanne 10463988
OSAÜHING TOLLIBÜROO
- Registrikood10463988
- Asutatud1998 (28 a)
- Töötajaid 20258
- Müügitulu 2025207 920 €
- KMKR numberEE100564420
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OSAÜHING TOLLIBÜROO
- Registrikood
- 10463988
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.06.1998
- KMKR number
- EE100564420
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Tildri tn 11
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 63 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 8 töötajat viimases aruandes | +8 | |
| Müügitulu | 207 920 € | +17 | |
| Müügitulu muutus | 277 693 € → 207 920 € | -7,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3726550703
- Veebilehtarukasaruandlus.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 63102 | Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 207 920 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus EMTAK 2025 | 207 920 € |
| 2024 | Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus EMTAK 2025 | 277 693 € |
| 2023 | Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused EMTAK 2008 | 296 326 € |
| 2022 | Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused EMTAK 2008 | 330 688 € |
| 2021 | Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused EMTAK 2008 | 219 024 € |
| 2020 | Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused EMTAK 2008 | 161 785 € |
| 2019 | Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused EMTAK 2008 | 146 815 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 8 |
| 2024 | 10 |
| 2023 | 12 |
| 2022 | 14 |
| 2021 | 11 |
| 2020 | 7 |
| 2019 | 6 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 6 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 5 |
| 2011 | 4 |
| 2010 | 4 |
| 2009 | 4 |
| 2008 | 5 |
| 2007 | 5 |
| 2006 | 4 |
| 2005 | 5 |
| 2004 | 0 |
| 2003 | 0 |
| 2002 | 0 |
| 2001 | 0 |
| 2000 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 207 920 € | 277 693 € | 296 326 € | 330 688 € | 219 024 € | 161 785 € | 146 815 € |
| Ärikasum enne makse | 5002 € | 22 164 € | 13 242 € | 20 564 € | 34 829 € | 16 409 € | 15 407 € |
| Aruandeaasta kasum | 5002 € | 22 164 € | 13 242 € | 20 564 € | 34 829 € | 16 409 € | 15 407 € |
| Tööjõukulud | 144 945 € | 184 583 € | 211 794 € | 192 801 € | 139 005 € | 85 063 € | 95 563 € |
| Varad kokku | 527 737 € | 497 738 € | 392 216 € | 461 053 € | 469 489 € | 349 934 € | 395 424 € |
| sh käibevarad | 490 501 € | 446 873 € | 362 062 € | 409 506 € | 412 752 € | 306 683 € | 342 144 € |
| sh raha | 178 435 € | 146 825 € | 124 321 € | 246 782 € | 192 310 € | 71 651 € | 81 156 € |
| Omakapital | 383 639 € | 378 637 € | 356 473 € | 343 231 € | 322 667 € | 287 838 € | 271 429 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 142 650 € | 109 236 € | 35 743 € | 117 822 € | 140 906 € | 44 568 € | 95 140 € |
| Pikaajalised kohustised | 1448 € | 9865 € | — | 0,00 € | 5916 € | 17 528 € | 28 855 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 8 | 10 | 12 | 14 | 11 | 7 | 6 |
| Omakapitali osakaal varadest | 72,7 % | 76,1 % | 90,9 % | 74,4 % | 68,7 % | 82,3 % | 68,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,4 % | 8,0 % | 4,5 % | 6,2 % | 15,9 % | 10,1 % | 10,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.