Registrikaart · Äriregistri kanne 10465355
Osaühing Jõelähtme Arendusgrupp
- Registrikood10465355
- Asutatud1998 (28 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202426 802 €
- KMKR numberEE100366369
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 01.11.2026Üldandmed
Äriregister · 01.11.2026- Ärinimi
- Osaühing Jõelähtme Arendusgrupp
- Registrikood
- 10465355
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 01.07.1998
- KMKR number
- EE100366369
- Osa- või aktsiakapital
- 49 200 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 25-11
- Aadress kehtib alates
- 12.06.2023
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 01.11.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 01.11.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| OÜ Estonian Business School Group | 27,28 % · 13 423 € | Ainuomand | 16.08.2023 |
| Novira Capital OÜ | 25,83 % · 12 710 € | Ainuomand | 28.06.2024 |
| Novira Holding AS | 24,17 % · 11 890 € | Ainuomand | 02.07.2024 |
| OÜ BLACK BOX | 17,65 % · 8684 € | Ainuomand | 16.08.2023 |
| Osaühing Focus Holding | 3,3 % · 1622 € | Ainuomand | 04.06.2025 |
| Osaühing AA INVEST | 1,77 % · 871 € | Ainuomand | 06.01.2026 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 01.11.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Sulo Nigul | Juhatuse liige | 26.10.1998 |
| Nasdaq CSD SE | Osade registripidaja | 28.09.2017 |
| Andres Liinsoo | Juhatuse liige | 15.06.2026 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 01.11.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Mart Habakuk | kaudne osalus | 24.10.2018 |
| Ave Habakuk | kaudne osalus | 24.10.2018 |
| Iveta Habakuk | kaudne osalus | 24.10.2018 |
| Marje Habakuk | kaudne osalus | 24.10.2018 |
| Helen Habakuk | kaudne osalus | 24.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 54 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 26 802 € | +8,8 | |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 01.11.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726191831
- Telefon+3726191830
- Veebilehtmetrocapital.eu
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 02401 | Metsamajandust abistavad tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Metsamajandust abistavad tegevused teenis ettevõte 2024. aastal 26 802 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 26 802 € |
| 2021 | Hoonestusprojektide arendus EMTAK 2008 | 207 500 € |
| 2020 | Hoonestusprojektide arendus EMTAK 2008 | 123 333 € |
| 2019 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 413 355 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2021)
Majandusaasta aruandedKogu 207 500 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 207 500 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruandedNäita tabelit (26 aastat)
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
| 2003 | 0 |
| 2002 | 0 |
| 2001 | 0 |
| 2000 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 26 802 € | — | 0,00 € | 207 500 € | 123 333 € | 413 355 € |
| Ärikasum | −17 429 € | 23 123 € | −6642 € | −3738 € | 85 970 € | −8011 € | −34 929 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −74 800 € | −31 139 € | −57 694 € | −55 016 € | −61 052 € | −297 250 € | −935 570 € |
| Aruandeaasta kasum | −74 800 € | −31 139 € | −57 694 € | −55 016 € | −61 052 € | −297 250 € | −935 570 € |
| Varad kokku | 1 099 906 € | 1 091 907 € | 943 699 € | 900 340 € | 904 066 € | 1 030 521 € | 1 159 261 € |
| sh käibevarad | 18 589 € | 34 980 € | 11 117 € | 8448 € | 12 174 € | 138 629 € | 267 369 € |
| sh põhivarad | 1 081 317 € | 1 056 927 € | 932 582 € | 891 892 € | 891 892 € | 891 892 € | 891 892 € |
| sh raha | 14 181 € | 23 803 € | 7573 € | 8267 € | 12 092 € | 24 688 € | 34 218 € |
| Omakapital | 85 567 € | 130 367 € | 41 506 € | 49 200 € | 49 200 € | 49 200 € | 49 200 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 49 200 € | 49 200 € | 49 200 € | 49 200 € | 49 200 € | 49 200 € | 49 200 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −1 811 371 € | −1 780 232 € | −1 722 538 € | −1 667 522 € | −1 606 470 € | −1 309 220 € | −373 650 € |
| Lühiajalised kohustised | 762 € | 5334 € | 902 193 € | 252 € | 240 € | 981 321 € | 10 690 € |
| Pikaajalised kohustised | 1 013 577 € | 956 206 € | 0,00 € | 850 888 € | 854 626 € | 0,00 € | 1 099 371 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 30.06.2024 | 30.06.2023 | 29.06.2022 | 18.02.2021 | 29.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 7,8 % | 11,9 % | 4,4 % | 5,5 % | 5,4 % | 4,8 % | 4,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | −116,2 % | — | — | −29,4 % | −241,0 % | −226,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu. Osa väärtusi on loetud skaneeritud PDF-aruandest.
Majandusaasta aruanded
e-äriregisterAruanded on esitatud registrile alljärgnevate aastate kohta. Aasta peale vajutades avaneb selle aasta aruanne PDF-failina e-äriregistris, kust ta pärineb.
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019
Allikas: e-äriregistri ettevõtjaportaal. Faile me ise ei säilita.
Maksuvõlg
EMTA · 01.11.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 01.11.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
- 28.09.20261 muudatus
Väli Varem Nüüd Allikas Osanikud Omanikukonto: Novira Capital OÜ 25.8300%, Omanikukonto: Novira Holding AS 24.1700%, Omanikukonto: Osaühing AA INVEST 1.7700%, Omanikukonto: Osaühing Focus Holding 3.3000%, Omanikukonto: OÜ BLACK BOX 17.6500%, Omanikukonto: OÜ Estonian Business School Group 27.2800% Novira Capital OÜ 25.8300%, Novira Holding AS 24.1700%, Osaühing AA INVEST 1.7700%, Osaühing Focus Holding 3.3000%, OÜ BLACK BOX 17.6500%, OÜ Estonian Business School Group 27.2800% Äriregister
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.