Registrikaart · Äriregistri kanne 10470416
Nordic Capital OÜ
- Registrikood10470416
- Asutatud1998 (28 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025265 894 €
- KMKR numberEE100045088
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Nordic Capital OÜ
- Registrikood
- 10470416
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.07.1998
- KMKR number
- EE100045088
- Osa- või aktsiakapital
- 2600 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Kambja vald, Tõrvandi alevik, Tööstuse tee 6
- Aadress kehtib alates
- 22.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Allar Häling | 50 % · 1300 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Urmas Kiisk | 50 % · 1300 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Urmas Kiisk | Juhatuse liige | 21.07.1998 |
| Allar Häling | Juhatuse liige | 21.07.1998 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Urmas Kiisk | otsene osalus | 03.09.2018 |
| Allar Häling | otsene osalus | 03.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 52 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 265 894 € | +18 | |
| Müügitulu muutus | 413 274 € → 265 894 € | -10,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3727337729
- Telefon+3727337700
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46901 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Spetsialiseerimata hulgikaubandus teenis ettevõte 2025. aastal 265 894 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2025 | 265 894 € |
| 2024 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2025 | 413 274 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 592 153 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 441 346 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 419 865 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 295 877 € |
| 2020 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 7800 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 409 441 € |
| 2019 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 7800 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
| 2003 | 0 |
| 2002 | 0 |
| 2001 | 0 |
| 2000 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 265 894 € | 413 274 € | 592 153 € | 441 346 € | 427 665 € | 303 677 € | 417 241 € |
| Ärikasum | 69 740 € | 82 148 € | 66 606 € | 81 404 € | 85 793 € | 86 513 € | 97 798 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 70 710 € | 57 953 € | 46 447 € | 62 470 € | 85 738 € | 80 502 € | 92 303 € |
| Aruandeaasta kasum | 70 710 € | 57 953 € | 43 947 € | 62 470 € | 85 738 € | 80 502 € | 92 303 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | — | — | — | — | — |
| Põhivarade kulum | 18 113 € | 18 113 € | 16 512 € | 8507 € | 8507 € | 8507 € | 8507 € |
| Varad kokku | 1 165 323 € | 1 183 054 € | 1 213 044 € | 914 044 € | 878 923 € | 739 234 € | 668 540 € |
| sh käibevarad | 182 992 € | 182 610 € | 194 486 € | 303 120 € | 508 059 € | 359 863 € | 280 662 € |
| sh põhivarad | 982 331 € | 1 000 444 € | 1 018 558 € | 610 924 € | 370 864 € | 379 371 € | 387 878 € |
| sh raha | 75 452 € | 42 265 € | 44 253 € | 147 688 € | 356 268 € | 325 907 € | 249 184 € |
| Omakapital | 887 309 € | 816 599 € | 758 646 € | 724 699 € | 662 229 € | 576 491 € | 495 989 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 813 739 € | 755 786 € | 711 839 € | 659 369 € | 573 631 € | 493 129 € | 400 826 € |
| Lühiajalised kohustised | 62 189 € | 121 607 € | 182 496 € | 189 345 € | 126 475 € | 58 190 € | 54 170 € |
| Pikaajalised kohustised | 215 825 € | 244 848 € | 271 902 € | 0,00 € | 90 219 € | 104 553 € | 118 381 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 87 853 € | 100 261 € | 83 118 € | 89 911 € | 94 300 € | 95 020 € | 106 305 € |
| Aruanne esitatud | 13.08.2026 | 13.07.2025 | 05.08.2024 | 05.09.2023 | 04.01.2023 | 29.09.2022 | 11.05.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | 76,1 % | 69,0 % | 62,5 % | 79,3 % | 75,3 % | 78,0 % | 74,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 26,6 % | 14,0 % | 7,4 % | 14,2 % | 20,0 % | 26,5 % | 22,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.