Registrikaart · Äriregistri kanne 10471829
AS MO-Puit Jõgeva
- Registrikood10471829
- Asutatud1998 (28 a)
- Töötajaid 202534
- Müügitulu 20255 464 400 €
- KMKR numberEE100396083
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- AS MO-Puit Jõgeva
- Registrikood
- 10471829
- Õiguslik vorm
- AS
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.08.1998
- KMKR number
- EE100396083
- Aadress
- Jõgeva maakond, Jõgeva vald, Õuna küla, Mo-Puit
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 80 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 34 töötajat viimases aruandes | +20 | |
| Müügitulu | 5 464 400 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 6 614 835 € → 5 464 400 € | -5,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3727762821
- Telefon+3727762820
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 16111 | Puidu saagimine ja hööveldamine | Põhitegevusala |
| 02201 | Metsavarumine | |
| 02202 | Küttepuude tootmine | |
| 3100 | Mööblitootmine | |
| 31001 | Mööbli (v.a madratsite) tootmine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Puidu saagimine ja hööveldamine teenis ettevõte 2025. aastal 4 126 576 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Puidu saagimine ja hööveldamine EMTAK 2025 | 4 126 576 € |
| 2025 | Küttepuude tootmine EMTAK 2025 | 617 805 € |
| 2025 | Mööblitootmine EMTAK 2025 | 503 544 € |
| 2025 | Mööbli (v.a madratsite) tootmine EMTAK 2025 | 159 638 € |
| 2025 | Metsavarumine EMTAK 2025 | 56 837 € |
| 2024 | Puidu saagimine ja hööveldamine EMTAK 2025 | 4 186 304 € |
| 2024 | Mööblitootmine EMTAK 2025 | 911 978 € |
| 2024 | Küttepuude tootmine EMTAK 2025 | 595 629 € |
| 2024 | Mööbli (v.a madratsite) tootmine EMTAK 2025 | 503 907 € |
| 2024 | Metsavarumine EMTAK 2025 | 417 017 € |
| 2023 | Saematerjali tootmine EMTAK 2008 | 6 776 579 € |
| 2023 | Mööbliosade tootmine EMTAK 2008 | 3 399 664 € |
| 2023 | Muude puidutöötlemissaaduste tootmine, sh hakkepuit, puitvill jms EMTAK 2008 | 643 085 € |
| 2022 | Saematerjali tootmine EMTAK 2008 | 8 843 335 € |
| 2022 | Mööbliosade tootmine EMTAK 2008 | 4 427 859 € |
| 2022 | Muude puidutöötlemissaaduste tootmine, sh hakkepuit, puitvill jms EMTAK 2008 | 505 806 € |
| 2021 | Saematerjali tootmine EMTAK 2008 | 7 746 744 € |
| 2021 | Mööbliosade tootmine EMTAK 2008 | 2 723 588 € |
| 2021 | Küttepuude tootmine EMTAK 2008 | 353 089 € |
| 2020 | Saematerjali tootmine EMTAK 2008 | 6 584 931 € |
| 2020 | Mööbliosade tootmine EMTAK 2008 | 1 822 990 € |
| 2020 | Küttepuude tootmine EMTAK 2008 | 298 249 € |
| 2019 | Saematerjali tootmine EMTAK 2008 | 10 795 303 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 34 |
| 2024 | 37 |
| 2023 | 100 |
| 2022 | 104 |
| 2021 | 107 |
| 2020 | 99 |
| 2019 | 111 |
| 2018 | 114 |
| 2017 | 145 |
| 2016 | 149 |
| 2015 | 132 |
| 2014 | 107 |
| 2013 | 106 |
| 2012 | 107 |
| 2011 | 103 |
| 2010 | 85 |
| 2009 | 78 |
| 2008 | 62 |
| 2007 | 20 |
| 2006 | 23 |
| 2005 | 33 |
| 2004 | 24 |
| 2003 | 32 |
| 2002 | 44 |
| 2001 | 24 |
| 2000 | 29 |
| 1999 | 47 |
| 1998 | 17 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5 464 400 € | 6 614 835 € | 10 850 625 € | 13 965 881 € | 11 237 941 € | 8 933 850 € | 10 795 303 € |
| Ärikasum enne makse | 95 192 € | 271 090 € | 314 696 € | 403 022 € | 212 277 € | 263 497 € | 354 136 € |
| Aruandeaasta kasum | 95 192 € | 271 090 € | 314 696 € | 403 022 € | 212 277 € | 263 497 € | 354 136 € |
| Tööjõukulud | 700 882 € | 628 100 € | 1 824 715 € | 1 877 960 € | 1 793 395 € | 1 650 373 € | 1 581 849 € |
| Varad kokku | 7 639 039 € | 6 859 126 € | 6 979 289 € | 7 115 387 € | 5 594 807 € | 5 078 724 € | 4 867 843 € |
| sh käibevarad | 4 547 570 € | 4 059 055 € | 4 067 373 € | 4 062 920 € | 2 424 622 € | 2 398 229 € | 2 188 802 € |
| sh raha | 468 € | 67 974 € | 145 009 € | 1183 € | 1658 € | 196 459 € | 22 303 € |
| Omakapital | 4 244 795 € | 4 149 603 € | 3 878 513 € | 3 563 817 € | 3 160 795 € | 2 948 518 € | 2 685 021 € |
| Lühiajalised kohustised | 2 958 276 € | 2 286 646 € | 2 635 844 € | 2 914 141 € | 1 624 792 € | 2 118 399 € | 1 562 318 € |
| Pikaajalised kohustised | 435 968 € | 422 877 € | 464 932 € | 637 429 € | 809 220 € | 11 807 € | 620 504 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 34 | 37 | 100 | 104 | 107 | 99 | 111 |
| Omakapitali osakaal varadest | 55,6 % | 60,5 % | 55,6 % | 50,1 % | 56,5 % | 58,1 % | 55,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,7 % | 4,1 % | 2,9 % | 2,9 % | 1,9 % | 2,9 % | 3,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.