Registrikaart · Äriregistri kanne 10472444
i - Süsteemid OÜ
- Registrikood10472444
- Asutatud1998 (28 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20251456 €
- KMKR numberEE100046126
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- i - Süsteemid OÜ
- Registrikood
- 10472444
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.09.1998
- KMKR number
- EE100046126
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Valdeku tn 100
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 1456 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01291 | Muude mitmeaastaste taimede kasvatus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muude mitmeaastaste taimede kasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 1456 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muude mitmeaastaste taimede kasvatus EMTAK 2025 | 1456 € |
| 2022 | Mujal liigitamata infoalane tegevus EMTAK 2008 | 1080 € |
| 2020 | Mujal liigitamata infoalane tegevus EMTAK 2008 | 100 € |
| 2019 | Mujal liigitamata infoalane tegevus EMTAK 2008 | 5560 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 2 |
| 2007 | 2 |
| 2006 | 2 |
| 2004 | 0 |
| 2003 | 0 |
| 2002 | 1 |
| 2001 | 1 |
| 2000 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1456 € | 0,00 € | 0,00 € | 1080 € | 0,00 € | 100 € | 5560 € |
| Ärikasum enne makse | 130 524 € | −59 817 € | 28 550 € | −124 250 € | 143 796 € | 138 814 € | 49 199 € |
| Aruandeaasta kasum | 130 524 € | −59 817 € | 28 550 € | −124 250 € | 136 296 € | 131 314 € | 29 199 € |
| Tööjõukulud | 14 141 € | 13 284 € | 9643 € | 6842 € | 9321 € | 9321 € | 18 363 € |
| Varad kokku | 749 605 € | 622 455 € | 682 822 € | 650 708 € | 749 775 € | 676 530 € | 563 444 € |
| sh käibevarad | 447 105 € | 319 955 € | 380 322 € | 348 208 € | 430 275 € | 413 420 € | 305 334 € |
| sh raha | 37 786 € | 2772 € | 76 019 € | 103 845 € | 83 683 € | 192 627 € | 60 292 € |
| Omakapital | 703 792 € | 573 268 € | 633 635 € | 605 085 € | 729 335 € | 623 039 € | 521 725 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 45 813 € | 49 187 € | 49 187 € | 45 623 € | 20 440 € | 53 491 € | 41 719 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,9 % | 92,1 % | 92,8 % | 93,0 % | 97,3 % | 92,1 % | 92,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 8964,6 % | — | — | -11504,6 % | — | 131314,0 % | 525,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.