OSAÜHING WOODSTON
- Registrikood10480343
- Asutatud1998 (28 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202579 416 €
- KMKR numberEE100372117
Üldandmed
- Ärinimi
- OSAÜHING WOODSTON
- Registrikood
- 10480343
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.08.1998
- KMKR number
- EE100372117
- Aadress
- Harju maakond, Saue vald, Laagri alevik, Rahnu tn 5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
64/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 79 416 € | +13,1 |
| Müügitulu muutus | 68 159 € → 79 416 € | +5 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725065598
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
| 69202 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 78 416 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 78 416 € |
| 2025 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 1000 € |
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 68 159 € |
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 65 101 € |
| 2023 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük EMTAK 2008 | 2376 € |
| 2022 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 62 089 € |
| 2022 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük EMTAK 2008 | 451 € |
| 2021 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 65 404 € |
| 2021 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük EMTAK 2008 | 3040 € |
| 2020 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 35 593 € |
| 2020 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük EMTAK 2008 | 3186 € |
| 2019 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 48 398 € |
| 2019 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük EMTAK 2008 | 326 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 2 |
| 2008 | 1 |
| 2007 | 1 |
| 2006 | 1 |
| 2005 | 1 |
| 2004 | 1 |
| 2003 | 1 |
| 2002 | 1 |
| 2001 | 1 |
| 2000 | 3 |
| 1999 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 79 416 € | 68 159 € | 67 477 € | 62 540 € | 68 444 € | 38 779 € | 48 724 € |
| Ärikasum enne makse | 38 188 € | 36 611 € | 30 026 € | 35 025 € | −13 250 € | −8427 € | 6573 € |
| Aruandeaasta kasum | 34 195 € | 31 244 € | 26 871 € | 33 775 € | −13 250 € | −8427 € | 6573 € |
| Tööjõukulud | 16 167 € | 17 313 € | 17 055 € | 19 779 € | 65 529 € | 25 573 € | 24 283 € |
| Varad kokku | 187 234 € | 110 443 € | 97 797 € | 79 823 € | 51 399 € | 64 195 € | 72 754 € |
| sh käibevarad | 89 678 € | 103 509 € | 86 719 € | 63 195 € | 48 540 € | 59 861 € | 71 661 € |
| sh raha | 79 709 € | 96 852 € | 79 567 € | 56 485 € | 47 298 € | 58 947 € | 70 274 € |
| Omakapital | 128 541 € | 104 346 € | 93 102 € | 76 231 € | 47 456 € | 60 706 € | 69 133 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3834 € | 3834 € | 3834 € | 3834 € | 3834 € | 3834 € | 3834 € |
| Lühiajalised kohustised | 25 692 € | 6097 € | 4695 € | 3592 € | 3943 € | 3489 € | 3621 € |
| Pikaajalised kohustised | 33 001 € | — | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 68,7 % | 94,5 % | 95,2 % | 95,5 % | 92,3 % | 94,6 % | 95,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 43,1 % | 45,8 % | 39,8 % | 54,0 % | -19,4 % | -21,7 % | 13,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.