Registrikaart · Äriregistri kanne 10480372
KUUDA HOOLDEKODU OÜ
- Registrikood10480372
- Asutatud1998 (28 a)
- Töötajaid 202517
- Müügitulu 2025990 623 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- KUUDA HOOLDEKODU OÜ
- Registrikood
- 10480372
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.08.1998
- KMKR number
- —
- Aadress
- Rapla maakond, Märjamaa vald, Tolli küla, Kuuda
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 85 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 17 töötajat viimases aruandes | +17 | |
| Müügitulu | 990 623 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 895 013 € → 990 623 € | +3,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+37256676631
- Telefon+37256982243
- Veebilehtkuuda.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 87301 | Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 990 623 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus EMTAK 2025 | 990 623 € |
| 2024 | Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus EMTAK 2025 | 895 013 € |
| 2023 | Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus EMTAK 2008 | 760 425 € |
| 2022 | Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus EMTAK 2008 | 537 859 € |
| 2021 | Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus EMTAK 2008 | 512 855 € |
| 2020 | Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus EMTAK 2008 | 508 694 € |
| 2019 | Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus EMTAK 2008 | 487 473 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 17 |
| 2024 | 18 |
| 2023 | 15 |
| 2022 | 13 |
| 2021 | 14 |
| 2020 | 15 |
| 2019 | 16 |
| 2018 | 15 |
| 2017 | 17 |
| 2016 | 17 |
| 2015 | 15 |
| 2014 | 13 |
| 2013 | 12 |
| 2012 | 9 |
| 2011 | 9 |
| 2010 | 8 |
| 2009 | 9 |
| 2008 | 13 |
| 2007 | 12 |
| 2006 | 12 |
| 2005 | 13 |
| 2004 | 13 |
| 2003 | 13 |
| 2002 | 13 |
| 2001 | 13 |
| 2000 | 10 |
| 1999 | 12 |
| 1998 | 12 |
| 1997 | 10 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 990 623 € | 895 013 € | 760 425 € | 537 859 € | 512 855 € | 508 694 € | 487 473 € |
| Ärikasum enne makse | 249 211 € | 246 699 € | 173 658 € | 35 488 € | 57 960 € | 89 440 € | 59 644 € |
| Aruandeaasta kasum | 160 639 € | 211 219 € | 158 098 € | 18 481 € | 50 496 € | 82 696 € | 52 842 € |
| Tööjõukulud | 418 609 € | 377 893 € | 339 929 € | 253 191 € | 252 890 € | 250 733 € | 251 559 € |
| Varad kokku | 879 356 € | 988 883 € | 950 577 € | 851 127 € | 913 265 € | 902 583 € | 896 345 € |
| sh käibevarad | 213 708 € | 305 505 € | 247 329 € | 124 493 € | 162 875 € | 163 379 € | 115 830 € |
| sh raha | 112 636 € | 224 960 € | 166 817 € | 60 920 € | 114 663 € | 116 982 € | 70 052 € |
| Omakapital | 764 279 € | 919 696 € | 873 495 € | 795 397 € | 856 916 € | 846 420 € | 796 980 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 108 000 € | 108 000 € | 108 000 € | 108 000 € | 108 000 € | 108 000 € | 108 000 € |
| Lühiajalised kohustised | 115 077 € | 69 187 € | 77 082 € | 55 730 € | 56 349 € | 56 163 € | 69 546 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 29 819 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 17 | 18 | 15 | 13 | 14 | 15 | 16 |
| Omakapitali osakaal varadest | 86,9 % | 93,0 % | 91,9 % | 93,5 % | 93,8 % | 93,8 % | 88,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 16,2 % | 23,6 % | 20,8 % | 3,4 % | 9,8 % | 16,3 % | 10,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.