Osaühing Merkest
- Registrikood10481733
- Asutatud1998 (28 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025375 343 €
- KMKR numberEE100078262
Üldandmed
- Ärinimi
- Osaühing Merkest
- Registrikood
- 10481733
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 31.08.1998
- KMKR number
- EE100078262
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Vabriku tn 6
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
55/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 375 343 € | +19,3 |
| Müügitulu muutus | 571 298 € → 375 343 € | -10,3 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Faks +3726776261
- Telefon +3726776260
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
| 46901 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 352 358 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 352 358 € |
| 2025 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2025 | 22 985 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 524 506 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 24 870 € |
| 2024 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2025 | 21 922 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 369 976 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 12 500 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 6042 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 346 784 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 44 390 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 283 449 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 13 811 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 249 646 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 116 587 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 6 |
| 2009 | 6 |
| 2007 | 8 |
| 2006 | 8 |
| 2005 | 9 |
| 2004 | 12 |
| 2003 | 7 |
| 2002 | 9 |
| 2001 | 12 |
| 2000 | 12 |
| 1999 | 14 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 375 343 € | 571 298 € | 388 518 € | 391 174 € | 297 260 € | 366 233 € |
| Ärikasum enne makse | 577 529 € | −1 533 305 € | 294 976 € | 178 272 € | 103 598 € | 227 174 € |
| Aruandeaasta kasum | 577 529 € | −1 533 305 € | 294 976 € | 178 272 € | 103 598 € | 227 174 € |
| Tööjõukulud | 17 662 € | 23 458 € | 13 466 € | 20 455 € | 18 063 € | 16 293 € |
| Varad kokku | 2 716 615 € | 2 358 465 € | 3 960 077 € | 3 751 322 € | 3 557 469 € | 3 343 229 € |
| sh käibevarad | 97 856 € | 156 664 € | 70 077 € | 101 322 € | 77 469 € | 43 229 € |
| sh raha | 25 484 € | 82 483 € | 18 175 € | 55 644 € | 25 062 € | 539 € |
| Omakapital | 1 967 463 € | 1 389 934 € | 2 923 239 € | 2 628 263 € | 2 449 991 € | 2 346 393 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 100 000 € | 100 000 € | 100 000 € | 100 000 € | 100 000 € | 100 000 € |
| Lühiajalised kohustised | 203 592 € | 139 396 € | 95 625 € | 108 235 € | 113 428 € | 140 737 € |
| Pikaajalised kohustised | 545 560 € | 829 135 € | 941 213 € | 1 014 824 € | 994 050 € | 856 099 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 72,4 % | 58,9 % | 73,8 % | 70,1 % | 68,9 % | 70,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 153,9 % | -268,4 % | 75,9 % | 45,6 % | 34,9 % | 62,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.