Registrikaart · Äriregistri kanne 10485754
Osaühing VINNI TERVISEKESKUS
- Registrikood10485754
- Asutatud1998 (27 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 202578 492 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing VINNI TERVISEKESKUS
- Registrikood
- 10485754
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 09.09.1998
- KMKR number
- —
- Aadress
- Lääne-Viru maakond, Vinni vald, Mõdriku küla, Mariallika tee 7
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 27 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 78 492 € | +13,1 | |
| Müügitulu muutus | 630 935 € → 78 492 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3723293980
- Veebilehtvinnitervisekeskus.eu
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 86211 | Üldarstiabi | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Üldarstiabi teenis ettevõte 2025. aastal 78 492 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Üldarstiabi EMTAK 2025 | 78 492 € |
| 2024 | Üldarstiabi EMTAK 2025 | 630 935 € |
| 2023 | Üldarstiabi EMTAK 2008 | 564 711 € |
| 2022 | Üldarstiabi EMTAK 2008 | 499 500 € |
| 2021 | Üldarstiabi EMTAK 2008 | 451 968 € |
| 2020 | Üldarstiabi EMTAK 2008 | 406 875 € |
| 2019 | Üldarstiabi EMTAK 2008 | 382 727 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 7 |
| 2023 | 7 |
| 2022 | 7 |
| 2021 | 7 |
| 2020 | 7 |
| 2019 | 7 |
| 2018 | 7 |
| 2017 | 7 |
| 2016 | 7 |
| 2015 | 7 |
| 2014 | 6 |
| 2013 | 6 |
| 2012 | 5 |
| 2011 | 5 |
| 2010 | 5 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 5 |
| 2007 | 5 |
| 2006 | 5 |
| 2005 | 5 |
| 2004 | 5 |
| 2003 | 5 |
| 2002 | 5 |
| 2001 | 5 |
| 2000 | 5 |
| 1999 | 6 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 78 492 € | 630 935 € | 564 711 € | 499 500 € | 451 968 € | 406 875 € | 382 727 € |
| Ärikasum enne makse | −18 809 € | 124 203 € | 49 466 € | 46 886 € | 45 006 € | 43 322 € | 38 335 € |
| Aruandeaasta kasum | −33 231 € | 114 690 € | 41 418 € | 42 152 € | 40 058 € | 41 119 € | 38 335 € |
| Tööjõukulud | 47 759 € | 309 445 € | 294 086 € | 277 274 € | 247 429 € | 225 505 € | 216 221 € |
| Varad kokku | 163 669 € | 291 893 € | 217 797 € | 205 771 € | 177 504 € | 147 296 € | 112 009 € |
| sh käibevarad | 129 774 € | 248 865 € | 173 940 € | 168 377 € | 143 717 € | 112 773 € | 84 414 € |
| sh raha | 51 774 € | 178 672 € | 115 799 € | 104 821 € | 101 284 € | 105 617 € | 45 571 € |
| Omakapital | 150 388 € | 230 139 € | 160 920 € | 152 642 € | 130 375 € | 111 835 € | 70 715 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 1476 € | 55 409 € | 50 532 € | 46 784 € | 47 129 € | 35 461 € | 41 294 € |
| Pikaajalised kohustised | 11 805 € | 6345 € | 6345 € | 6345 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,9 % | 78,8 % | 73,9 % | 74,2 % | 73,4 % | 75,9 % | 63,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −42,3 % | 18,2 % | 7,3 % | 8,4 % | 8,9 % | 10,1 % | 10,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.