Registrikaart · Äriregistri kanne 10489108
Osaühing Senap
- Registrikood10489108
- Asutatud1998 (27 a)
- Töötajaid 20246
- Müügitulu 2024450 599 €
- KMKR numberEE100455186
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Senap
- Registrikood
- 10489108
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.09.1998
- KMKR number
- EE100455186
- Aadress
- Harju maakond, Harku vald, Harku alevik, Instituudi tee 18
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 63 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 27 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 6 töötajat viimases aruandes | +6 | |
| Müügitulu | 450 599 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 620 620 € → 450 599 € | -8,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41201 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
| 43211 | Elektrijuhtmete ja -seadmete paigaldus | |
| 69202 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2024. aastal 448 385 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 448 385 € |
| 2024 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 1440 € |
| 2024 | Elektripaigaldustööd EMTAK 2025 | 774 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 598 230 € |
| 2023 | Elektripaigaldustööd EMTAK 2008 | 20 990 € |
| 2023 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 1400 € |
| 2022 | Elektripaigaldustööd EMTAK 2008 | 5215 € |
| 2022 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 3640 € |
| 2021 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 22 100 € |
| 2020 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 1360 € |
| 2019 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2008 | 8333 € |
| 2019 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 1060 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 6 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 1 |
| 2001 | 0 |
| 2000 | 0 |
| 1998 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 450 599 € | 620 620 € | 9417 € | 22 190 € | 1426 € | 9393 € |
| Ärikasum enne makse | −115 782 € | 338 036 € | 718 € | 15 151 € | 59,00 € | −2015 € |
| Aruandeaasta kasum | −115 782 € | 338 036 € | 718 € | 10 151 € | 59,00 € | −2015 € |
| Tööjõukulud | 117 514 € | 70 965 € | 4562 € | 1465 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 215 472 € | 357 944 € | 5636 € | 3282 € | 12 872 € | 12 814 € |
| sh käibevarad | 126 017 € | 236 446 € | 5636 € | 3282 € | 12 872 € | 12 814 € |
| sh raha | 121 576 € | 217 530 € | 4348 € | 2239 € | — | — |
| Omakapital | 195 995 € | 341 777 € | 3741 € | 3023 € | 12 872 € | 12 814 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 19 477 € | 16 167 € | 1895 € | 259 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,0 % | 95,5 % | 66,4 % | 92,1 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −25,7 % | 54,5 % | 7,6 % | 45,7 % | 4,1 % | −21,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.