Registrikaart · Äriregistri kanne 10489195
Osaühing Presshouse
- Registrikood10489195
- Asutatud1998 (27 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025283 €
- KMKR numberEE100452671
- Sellel aadressil on registreeritud 108 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Presshouse
- Registrikood
- 10489195
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.09.1998
- KMKR number
- EE100452671
- Aadress
- Harju maakond, Viimsi vald, Haabneeme alevik, Paadi tee 3
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 60 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 27 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 283 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | 46,00 € → 283 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726616185
- Telefon+3726616186
- Veebilehtpresshouse.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 58131 | Ajakirjade jm perioodika kirjastamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Ajakirjade jm perioodika kirjastamine teenis ettevõte 2025. aastal 283 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Ajakirjade jm perioodika kirjastamine EMTAK 2025 | 283 € |
| 2024 | Ajakirjade jm perioodika kirjastamine EMTAK 2025 | 46,00 € |
| 2023 | Ajakirjade jm perioodika kirjastamine EMTAK 2008 | 663 € |
| 2022 | Ajakirjade jm perioodika kirjastamine EMTAK 2008 | 11 094 € |
| 2021 | Ajakirjade jm perioodika kirjastamine EMTAK 2008 | 983 € |
| 2020 | Ajakirjade jm perioodika kirjastamine EMTAK 2008 | 21 036 € |
| 2019 | Ajakirjade jm perioodika kirjastamine EMTAK 2008 | 108 193 € |
| 2019 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 7692 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 10 |
| 2016 | 23 |
| 2015 | 35 |
| 2014 | 36 |
| 2013 | 38 |
| 2012 | 51 |
| 2011 | 56 |
| 2010 | 60 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 84 |
| 2007 | 80 |
| 2006 | 72 |
| 2005 | 55 |
| 2004 | 48 |
| 2003 | 46 |
| 2002 | 44 |
| 2001 | 36 |
| 2000 | 30 |
| 1999 | 12 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 283 € | 46,00 € | 663 € | 11 094 € | 983 € | 21 036 € | 115 885 € |
| Ärikasum enne makse | 31,00 € | −192 € | −33 973 € | −45 813 € | −49 586 € | −31 817 € | −3232 € |
| Aruandeaasta kasum | 31,00 € | −192 € | −33 973 € | −45 813 € | −49 586 € | −31 817 € | −3232 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 1959 € | 10 378 € |
| Varad kokku | 385 152 € | 385 109 € | 385 236 € | 427 632 € | 473 913 € | 523 501 € | 575 937 € |
| sh käibevarad | 432 € | 349 € | 476 € | 9905 € | 6674 € | 6750 € | 9675 € |
| sh raha | 52,00 € | 298 € | 81,00 € | 5898 € | 2612 € | 2683 € | 7257 € |
| Omakapital | 348 040 € | 348 009 € | 348 201 € | 382 174 € | 427 987 € | 477 573 € | 509 390 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 37 100 € | 37 100 € | 37 035 € | 45 458 € | 45 926 € | 45 928 € | 66 547 € |
| Pikaajalised kohustised | 12,00 € | — | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 90,4 % | 90,4 % | 90,4 % | 89,4 % | 90,3 % | 91,2 % | 88,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 11,0 % | −417,4 % | −5124,1 % | −413,0 % | −5044,4 % | −151,3 % | −2,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.