Registrikaart · Äriregistri kanne 10489692
osaühing TALU MANAGEMENT GROUP
- Registrikood10489692
- Asutatud1998 (27 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202553 409 €
- KMKR numberEE100373640
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- osaühing TALU MANAGEMENT GROUP
- Registrikood
- 10489692
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.09.1998
- KMKR number
- EE100373640
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, V. Reimani tn 5a-2
- Aadress kehtib alates
- 07.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Mait Talu | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Mait Talu | Juhatuse liige | 05.03.2003 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Mait Talu | otsene osalus | 15.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 51 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 27 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 53 409 € | +11,5 | |
| Müügitulu muutus | 64 450 € → 53 409 € | -5,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68329 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 53 409 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2025 | 53 409 € |
| 2024 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2025 | 64 450 € |
| 2023 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 59 004 € |
| 2022 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 59 943 € |
| 2021 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 55 982 € |
| 2020 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 86 321 € |
| 2019 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 114 256 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 1 |
| 2006 | 2 |
| 2005 | 1 |
| 2004 | 4 |
| 2003 | 4 |
| 2002 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 53 409 € | 64 450 € | 59 004 € | 59 943 € | 55 982 € | 86 321 € | 114 256 € |
| Ärikasum | 19 484 € | 4688 € | 16 105 € | 16 379 € | 15 213 € | 23 324 € | 40 868 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 21 036 € | 27 486 € | 13 822 € | 13 800 € | 13 234 € | 20 596 € | 33 367 € |
| Aruandeaasta kasum | 17 875 € | 22 968 € | 4680 € | 11 297 € | −5663 € | 18 653 € | 30 867 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 840 € | 0,00 € | 9257 € |
| Põhivarade kulum | 316 € | 316 € | 316 € | 319 € | 316 € | 514 € | 712 € |
| Varad kokku | 521 312 € | 517 095 € | 516 364 € | 559 165 € | 567 180 € | 656 007 € | 655 322 € |
| sh käibevarad | 103 007 € | 98 474 € | 97 427 € | 99 508 € | 99 526 € | 121 781 € | 131 472 € |
| sh põhivarad | 418 305 € | 418 621 € | 418 937 € | 459 657 € | 467 654 € | 534 226 € | 523 850 € |
| sh raha | 37 404 € | 36 689 € | 30 942 € | 49 003 € | 53 462 € | 80 184 € | 62 070 € |
| Omakapital | 342 455 € | 330 080 € | 325 161 € | 356 980 € | 355 683 € | 437 346 € | 426 694 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 321 768 € | 304 300 € | 317 669 € | 342 871 € | 358 534 € | 415 881 € | 393 015 € |
| Lühiajalised kohustised | 117 273 € | 111 431 € | 106 131 € | 107 984 € | 107 917 € | 105 955 € | 106 865 € |
| Pikaajalised kohustised | 61 584 € | 75 584 € | 85 072 € | 94 201 € | 103 580 € | 112 706 € | 121 763 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 19 800 € | 5004 € | 16 421 € | 16 698 € | 15 529 € | 23 838 € | 41 580 € |
| Aruanne esitatud | 15.06.2026 | 30.06.2025 | 27.06.2024 | 30.06.2023 | 30.06.2022 | 28.06.2021 | 27.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 65,7 % | 63,8 % | 63,0 % | 63,8 % | 62,7 % | 66,7 % | 65,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 33,5 % | 35,6 % | 7,9 % | 18,8 % | −10,1 % | 21,6 % | 27,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.