Registrikaart · Äriregistri kanne 10494109
Osaühing Reeves Projekt
- Registrikood10494109
- Asutatud1998 (27 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025129 101 €
- KMKR numberEE100376320
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Reeves Projekt
- Registrikood
- 10494109
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.10.1998
- KMKR number
- EE100376320
- Osa- või aktsiakapital
- 3315 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Lossi tn 11-1
- Aadress kehtib alates
- 18.11.2019
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Andres Mere | 74,9 % · 2483 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Janika Kaerlepp | 25,1 % · 832 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Janika Kaerlepp | Juhatuse liige | 27.11.1998 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Andres Mere | otsene osalus | 02.09.2018 |
| Janika Kaerlepp | otsene osalus | 02.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 78 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 27 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 129 101 € | +15,1 | |
| Müügitulu muutus | 66 679 € → 129 101 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725042490
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62202 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | Põhitegevusala |
| 69202 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus teenis ettevõte 2025. aastal 115 393 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2025 | 115 393 € |
| 2025 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 13 708 € |
| 2024 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2025 | 53 891 € |
| 2024 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 12 788 € |
| 2023 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008 | 54 030 € |
| 2023 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 15 229 € |
| 2022 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008 | 43 549 € |
| 2022 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 12 833 € |
| 2021 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 50 707 € |
| 2021 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008 | 36 858 € |
| 2020 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 62 540 € |
| 2020 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008 | 36 608 € |
| 2019 | Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 2008 | 32 597 € |
| 2019 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 15 589 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 9375 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 129 101 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 129 101 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 4 |
| 2010 | 4 |
| 2009 | 7 |
| 2008 | 8 |
| 2007 | 8 |
| 2006 | 8 |
| 2005 | 7 |
| 2004 | 5 |
| 2003 | 5 |
| 2002 | 3 |
| 2001 | 0 |
| 2000 | 3 |
| 1999 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 129 101 € | 66 679 € | 69 259 € | 56 382 € | 87 565 € | 99 148 € | 58 244 € |
| Ärikasum | 6048 € | −8338 € | −16 054 € | −33 753 € | 3589 € | −2672 € | −22 731 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 4926 € | −5548 € | −12 991 € | −30 120 € | 7424 € | 3581 € | −12 430 € |
| Aruandeaasta kasum | 4926 € | −5548 € | −12 991 € | −30 120 € | 7424 € | 3581 € | −12 430 € |
| Tööjõukulud | 32 191 € | 32 741 € | 32 071 € | 32 741 € | 32 741 € | 53 244 € | 32 741 € |
| Põhivarade kulum | 17 555 € | 12 798 € | 15 846 € | 17 399 € | 12 378 € | 13 708 € | 9258 € |
| Varad kokku | 386 431 € | 282 509 € | 294 136 € | 313 583 € | 346 272 € | 315 800 € | 341 766 € |
| sh käibevarad | 33 409 € | 9233 € | 5563 € | 7164 € | 27 309 € | 14 804 € | 11 245 € |
| sh põhivarad | 353 022 € | 273 276 € | 288 573 € | 306 419 € | 318 963 € | 300 996 € | 330 521 € |
| sh raha | 7523 € | 709 € | 4286 € | 1110 € | 4947 € | 5180 € | 6455 € |
| Omakapital | 245 100 € | 240 174 € | 245 722 € | 258 713 € | 288 833 € | 281 409 € | 277 828 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3315 € | 3315 € | 3315 € | 3315 € | 3315 € | 3315 € | 3315 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 236 527 € | 242 075 € | 255 066 € | 285 186 € | 277 762 € | 274 181 € | 286 611 € |
| Lühiajalised kohustised | 87 937 € | 42 335 € | 48 414 € | 54 870 € | 57 439 € | 34 391 € | 63 938 € |
| Pikaajalised kohustised | 53 394 € | — | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Ärikasum enne kulumit | 23 603 € | 4460 € | −208 € | −16 354 € | 15 967 € | 11 036 € | −13 473 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 08.04.2025 | 01.07.2024 | 30.06.2023 | 06.07.2022 | 30.06.2021 | 30.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 63,4 % | 85,0 % | 83,5 % | 82,5 % | 83,4 % | 89,1 % | 81,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 3,8 % | −8,3 % | −18,8 % | −53,4 % | 8,5 % | 3,6 % | −21,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.