Registrikaart · Äriregistri kanne 10504960
Dandelion Teeninduse OÜ
- Registrikood10504960
- Asutatud1998 (27 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202538 827 €
- KMKR numberEE100526581
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Dandelion Teeninduse OÜ
- Registrikood
- 10504960
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 09.11.1998
- KMKR number
- EE100526581
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Võistluse tn 3-28
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 71 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 27 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 38 827 € | +10,3 | |
| Müügitulu muutus | 11 051 € → 38 827 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253065126
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 33151 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 38 827 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2025 | 38 827 € |
| 2024 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2025 | 11 051 € |
| 2023 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2008 | 297 751 € |
| 2022 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2008 | 888 475 € |
| 2021 | Tsiviillaevade ehitus EMTAK 2008 | 175 731 € |
| 2021 | Tööriistade jm rauakaupade hulgimüük EMTAK 2008 | 45 707 € |
| 2020 | Tsiviillaevade ehitus EMTAK 2008 | 87 675 € |
| 2020 | Tööriistade jm rauakaupade hulgimüük EMTAK 2008 | 10 494 € |
| 2019 | Tsiviillaevade ehitus EMTAK 2008 | 72 163 € |
| 2019 | Tööriistade jm rauakaupade hulgimüük EMTAK 2008 | 21 764 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 2 |
| 2007 | 2 |
| 2006 | 1 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
| 2003 | 0 |
| 2002 | 0 |
| 2000 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 38 827 € | 11 051 € | 297 751 € | 888 475 € | 221 438 € | 98 169 € | 93 927 € |
| Ärikasum enne makse | 1722 € | −18 277 € | −36 371 € | 126 560 € | 18 424 € | −3313 € | 6252 € |
| Aruandeaasta kasum | 1129 € | −18 798 € | −42 501 € | 125 279 € | 18 424 € | −3313 € | 5585 € |
| Tööjõukulud | 15 667 € | 13 487 € | 13 784 € | 11 550 € | 1218 € | 7944 € | 3305 € |
| Varad kokku | 53 232 € | 27 786 € | 50 372 € | 270 475 € | 38 087 € | 19 126 € | 16 824 € |
| sh käibevarad | 51 232 € | 25 786 € | 48 372 € | 270 475 € | 38 087 € | 19 126 € | 16 824 € |
| sh raha | 5148 € | 548 € | 18 853 € | 28 216 € | 25 665 € | 11 889 € | 14 584 € |
| Omakapital | 26 438 € | 27 410 € | 49 408 € | 148 549 € | 28 469 € | 10 045 € | 13 358 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2550 € | 2550 € | 2550 € | 2550 € | 2550 € | 2550 € | 2550 € |
| Lühiajalised kohustised | 26 794 € | 376 € | 964 € | 121 926 € | 9618 € | 9081 € | 3466 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 49,7 % | 98,6 % | 98,1 % | 54,9 % | 74,7 % | 52,5 % | 79,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,9 % | −170,1 % | −14,3 % | 14,1 % | 8,3 % | −3,4 % | 5,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.