Registrikaart · Äriregistri kanne 10505511
VOLTA KINNISTUTE Osaühing
- Registrikood10505511
- Asutatud1998 (27 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202477 517 €
- KMKR numberEE100480737
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- VOLTA KINNISTUTE Osaühing
- Registrikood
- 10505511
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.11.1998
- KMKR number
- EE100480737
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Herne tn 8-1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 49 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 27 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 77 517 € | +13 | |
| Müügitulu muutus | 118 729 € → 77 517 € | -10,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3725060229
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2024. aastal 77 517 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 77 517 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 118 729 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 130 125 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 211 439 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 178 324 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 343 448 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 5 |
| 2022 | 8 |
| 2021 | 8 |
| 2020 | 8 |
| 2019 | 8 |
| 2018 | 9 |
| 2017 | 10 |
| 2016 | 11 |
| 2015 | 11 |
| 2014 | 11 |
| 2013 | 11 |
| 2012 | 12 |
| 2011 | 12 |
| 2010 | 14 |
| 2009 | 18 |
| 2008 | 21 |
| 2007 | 21 |
| 2006 | 21 |
| 2005 | 20 |
| 2004 | 20 |
| 2003 | 20 |
| 2002 | 24 |
| 2001 | 24 |
| 2000 | 30 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 77 517 € | 118 729 € | 130 125 € | 211 439 € | 178 324 € | 343 448 € |
| Ärikasum enne makse | −13 782 € | 185 361 € | −4547 € | −31 843 € | −826 € | 2538 € | 137 246 € |
| Aruandeaasta kasum | −49 038 € | 182 105 € | −4547 € | −31 843 € | −41 553 € | 2538 € | 133 990 € |
| Tööjõukulud | 15 960 € | 62 570 € | 89 102 € | 121 912 € | 120 030 € | 118 092 € | 124 566 € |
| Varad kokku | 198 601 € | 254 381 € | 110 229 € | 126 054 € | 168 735 € | 385 224 € | 391 588 € |
| sh käibevarad | 198 601 € | 254 381 € | 11 925 € | 15 836 € | 49 963 € | 257 898 € | 255 709 € |
| sh raha | 6389 € | 79 054 € | 11 353 € | 13 630 € | 43 434 € | 11 203 € | 15 309 € |
| Omakapital | 74 258 € | 248 296 € | 86 191 € | 90 738 € | 122 581 € | 349 134 € | 346 596 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2555 € | 2555 € | 2555 € | 2555 € | 2555 € | 2555 € | 2555 € |
| Lühiajalised kohustised | 124 343 € | 6085 € | 24 038 € | 35 316 € | 46 154 € | 36 090 € | 44 992 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 4 | 5 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Omakapitali osakaal varadest | 37,4 % | 97,6 % | 78,2 % | 72,0 % | 72,6 % | 90,6 % | 88,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | 234,9 % | −3,8 % | −24,5 % | −19,7 % | 1,4 % | 39,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.