Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10509035

RVO Ehituse Osaühing

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10509035
  • Asutatud1998 (27 a)
  • Töötajaid 20253
  • Müügitulu 2025197 612 €
  • KMKR numberEE100520480

Usaldusväärsuse indeks

71/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
1998200320082013201820232026Asutatud 27.11.1998Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 27.11.1998 1998, Esimene aruanne 1999, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
RVO Ehituse Osaühing
Registrikood
10509035
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
27.11.1998
KMKR number
EE100520480
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Paldiski mnt 67-6

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 71 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg27 aastat registris+25
Töötajate arv3 töötajat viimases aruandes+3
Müügitulu197 612 €+16,8
Müügitulu muutus164 014 € → 197 612 €+6,1
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €101 tuh €201 tuh €302 tuh €402 tuh €20192020402 480 €2021202220232024197 612 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 197 612 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025197 612 €
2024Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025164 014 €
2023Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008224 579 €
2022Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008398 406 €
2021Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008402 480 €
2020Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008390 726 €
2019Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008282 431 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
035810199920001020012002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202432025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20253
20244
20235
20225
20215
20204
20195
20185
20175
20163
20152
20142
20132
20123
20111
20103
20095
200810
20079
20069
20053
200410
20033
20023
200110
20004
19994

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu197 612 €164 014 €224 579 €398 406 €402 480 €390 726 €282 431 €
Ärikasum enne makse9976 €−1333 €−4888 €−3332 €10 672 €2188 €12 018 €
Aruandeaasta kasum9976 €−1333 €−4888 €−3332 €10 672 €2188 €12 018 €
Tööjõukulud46 719 €45 464 €63 647 €51 116 €42 635 €37 449 €50 746 €
Varad kokku69 719 €83 251 €83 994 €98 229 €111 255 €102 393 €83 477 €
sh käibevarad12 467 €19 638 €13 313 €19 694 €23 994 €5436 €36 792 €
sh raha12 467 €19 638 €5654 €18 470 €23 994 €2562 €19 573 €
Omakapital44 618 €34 642 €35 975 €40 863 €44 195 €33 523 €61 335 €
sh osa- või aktsiakapital2620 €2620 €2620 €2620 €2620 €2620 €2620 €
Lühiajalised kohustised5101 €8522 €1609 €4765 €8391 €4266 €7494 €
Pikaajalised kohustised20 000 €40 087 €46 410 €52 601 €58 669 €64 604 €14 648 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)3455545
Omakapitali osakaal varadest64,0 %41,6 %42,8 %41,6 %39,7 %32,7 %73,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust5,0 %−0,8 %−2,2 %−0,8 %2,7 %0,6 %4,3 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang