Registrikaart · Äriregistri kanne 10540401
osaühing ISP Factum
- Registrikood10540401
- Asutatud1999 (27 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20251000 €
- KMKR numberEE100750917
- Sellel aadressil on registreeritud 2413 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- osaühing ISP Factum
- Registrikood
- 10540401
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.03.1999
- KMKR number
- EE100750917
- Osa- või aktsiakapital
- 11 504 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 5
- Aadress kehtib alates
- 07.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Svea Talving | 100 % · 11 504 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Svea Talving | Juhatuse liige | 22.05.2013 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Svea Talving | otsene osalus | 29.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 30 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 27 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 1000 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | 7270 € → 1000 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725012309
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 73301 | Suhtekorraldus ja teabevahetus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Suhtekorraldus ja teabevahetus teenis ettevõte 2025. aastal 1000 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Suhtekorraldus ja teabevahetus EMTAK 2025 | 1000 € |
| 2024 | Suhtekorraldus ja teabevahetus EMTAK 2025 | 7270 € |
| 2023 | Suhtekorraldus ja teabevahetus EMTAK 2008 | 33 122 € |
| 2022 | Suhtekorraldus ja teabevahetus EMTAK 2008 | 44 172 € |
| 2021 | Suhtekorraldus ja teabevahetus EMTAK 2008 | 57 960 € |
| 2020 | Suhtekorraldus ja teabevahetus EMTAK 2008 | 63 030 € |
| 2019 | Suhtekorraldus ja teabevahetus EMTAK 2008 | 84 512 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2024)
Majandusaasta aruandedKogu 7270 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 7270 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 1 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 1 |
| 2004 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1000 € | 7270 € | 33 122 € | 44 172 € | 57 960 € | 63 030 € | 84 512 € |
| Ärikasum | −6405 € | −9229 € | −477 € | 8775 € | −96 070 € | 466 € | 29 770 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −6650 € | −10 322 € | −904 € | 8388 € | −96 297 € | 122 € | 28 924 € |
| Aruandeaasta kasum | −6650 € | −10 322 € | −904 € | 8388 € | −97 161 € | −1008 € | 27 352 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 1804 € | 0,00 € | 3716 € | 1914 € | 1620 € |
| Põhivarade kulum | 500 € | 500 € | 534 € | 1388 € | 4553 € | 5994 € | 8687 € |
| Varad kokku | 122 521 € | 129 947 € | 141 220 € | 143 181 € | 140 453 € | 230 126 € | 245 174 € |
| sh käibevarad | 108 431 € | 115 357 € | 126 130 € | 127 557 € | 123 441 € | 128 236 € | 137 290 € |
| sh põhivarad | 14 090 € | 14 590 € | 15 090 € | 15 624 € | 17 012 € | 101 890 € | 107 884 € |
| sh raha | 851 € | 852 € | 2117 € | 878 € | 5,00 € | 327 € | 14,00 € |
| Omakapital | 120 543 € | 127 193 € | 137 515 € | 138 479 € | 130 091 € | 227 252 € | 232 980 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 11 504 € | 11 504 € | 11 504 € | 11 504 € | 11 504 € | 11 504 € | 11 504 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 114 539 € | 124 861 € | 125 765 € | 117 437 € | 214 598 € | 215 606 € | 192 974 € |
| Lühiajalised kohustised | 1978 € | 2754 € | 3705 € | 4702 € | 10 362 € | 2874 € | 12 194 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | −5905 € | −8729 € | 57,00 € | 10 163 € | −91 517 € | 6460 € | 38 457 € |
| Aruanne esitatud | 10.06.2026 | 16.06.2025 | 29.06.2024 | 30.06.2023 | 29.06.2022 | 01.07.2021 | 01.07.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,4 % | 97,9 % | 97,4 % | 96,7 % | 92,6 % | 98,8 % | 95,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −665,0 % | −142,0 % | −2,7 % | 19,0 % | −167,6 % | −1,6 % | 32,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.