Registrikaart · Äriregistri kanne 10548271
BVT Partners Osaühing
- Registrikood10548271
- Asutatud1999 (27 a)
- Töötajaid 202519
- Müügitulu 202518 368 792 €
- KMKR numberEE100545517
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- BVT Partners Osaühing
- Registrikood
- 10548271
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.05.1999
- KMKR number
- EE100545517
- Aadress
- Harju maakond, Saku vald, Tänassilma küla, Kokasauna põik 7
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 83 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 27 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 19 töötajat viimases aruandes | +19 | |
| Müügitulu | 18 368 792 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 18 987 961 € → 18 368 792 € | -1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3726512711
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46841 | Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük | Põhitegevusala |
| 43221 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | |
| 52269 | Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 17 996 482 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük EMTAK 2025 | 17 996 482 € |
| 2025 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025 | 292 404 € |
| 2025 | Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad EMTAK 2025 | 79 906 € |
| 2024 | Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük EMTAK 2025 | 18 631 911 € |
| 2024 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2025 | 283 667 € |
| 2024 | Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad EMTAK 2025 | 72 383 € |
| 2023 | Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük EMTAK 2008 | 18 411 685 € |
| 2023 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008 | 702 937 € |
| 2023 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 81 974 € |
| 2022 | Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük EMTAK 2008 | 24 711 941 € |
| 2022 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008 | 306 117 € |
| 2022 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 87 119 € |
| 2021 | Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük EMTAK 2008 | 19 544 569 € |
| 2021 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008 | 158 001 € |
| 2021 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 104 791 € |
| 2020 | Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük EMTAK 2008 | 15 641 262 € |
| 2020 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008 | 199 829 € |
| 2020 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 81 063 € |
| 2019 | Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük EMTAK 2008 | 17 759 423 € |
| 2019 | Masinate ja seadmete remont ning hooldus EMTAK 2008 | 132 988 € |
| 2019 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 74 145 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 19 |
| 2024 | 18 |
| 2023 | 16 |
| 2022 | 15 |
| 2021 | 14 |
| 2020 | 13 |
| 2019 | 13 |
| 2018 | 11 |
| 2017 | 12 |
| 2016 | 12 |
| 2015 | 12 |
| 2014 | 11 |
| 2013 | 10 |
| 2012 | 9 |
| 2011 | 9 |
| 2010 | 8 |
| 2009 | 8 |
| 2008 | 9 |
| 2007 | 8 |
| 2006 | 9 |
| 2005 | 6 |
| 2004 | 6 |
| 2003 | 5 |
| 2002 | 4 |
| 2001 | 4 |
| 2000 | 3 |
| 1999 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 18 368 792 € | 19 005 615 € | 19 196 596 € | 25 105 177 € | 19 807 361 € | 15 922 154 € | 17 966 556 € |
| Ärikasum enne makse | 1 988 878 € | 2 096 053 € | 2 478 915 € | 3 027 224 € | 2 424 264 € | 1 517 396 € | 1 945 579 € |
| Aruandeaasta kasum | 1 199 134 € | 1 755 355 € | 2 078 334 € | 2 962 108 € | 2 301 590 € | 1 402 280 € | 1 813 021 € |
| Tööjõukulud | 1 514 659 € | 1 446 488 € | 1 353 435 € | 1 426 773 € | 1 036 756 € | 1 019 406 € | 999 180 € |
| Varad kokku | 13 303 350 € | 14 756 651 € | 14 460 806 € | 14 982 185 € | 12 394 398 € | 10 747 608 € | 9 837 173 € |
| sh käibevarad | 12 648 688 € | 13 596 356 € | 12 504 347 € | 13 459 609 € | 11 819 645 € | 10 090 792 € | 9 610 612 € |
| sh raha | 2 462 796 € | 2 353 637 € | 1 960 688 € | 3 477 848 € | 5 201 055 € | 4 688 438 € | 2 701 761 € |
| Omakapital | 11 521 872 € | 13 122 738 € | 13 067 383 € | 12 963 940 € | 10 599 623 € | 8 998 033 € | 8 195 753 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 1 781 478 € | 1 633 913 € | 1 393 423 € | 2 018 245 € | 1 794 775 € | 1 749 575 € | 1 641 420 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 19 | 18 | 16 | 15 | 14 | 13 | 13 |
| Omakapitali osakaal varadest | 86,6 % | 88,9 % | 90,4 % | 86,5 % | 85,5 % | 83,7 % | 83,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 6,5 % | 9,2 % | 10,8 % | 11,8 % | 11,6 % | 8,8 % | 10,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.