Registrikaart · Äriregistri kanne 10556158
osaühing STALKER
- Registrikood10556158
- Asutatud1999 (27 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20242600 €
- KMKR numberEE100537240
- Sellel aadressil on registreeritud 57 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- osaühing STALKER
- Registrikood
- 10556158
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.05.1999
- KMKR number
- EE100537240
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Tuuliku tee 4c
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 30 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 27 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 2600 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | 11 355 € → 2600 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726563248
- Telefon+3726563250
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 15121 | Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine teenis ettevõte 2024. aastal 2600 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine EMTAK 2025 | 2600 € |
| 2023 | Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine EMTAK 2008 | 11 355 € |
| 2022 | Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine EMTAK 2008 | 222 098 € |
| 2021 | Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine EMTAK 2008 | 199 693 € |
| 2020 | Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine EMTAK 2008 | 235 830 € |
| 2019 | Kohvrite, käekottide jms kaupade tootmine EMTAK 2008 | 231 911 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 11 |
| 2021 | 14 |
| 2020 | 15 |
| 2019 | 15 |
| 2018 | 15 |
| 2017 | 13 |
| 2016 | 12 |
| 2015 | 13 |
| 2014 | 12 |
| 2013 | 10 |
| 2012 | 13 |
| 2011 | 11 |
| 2010 | 12 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 1 |
| 2006 | 18 |
| 2005 | 19 |
| 2004 | 20 |
| 2003 | 20 |
| 2002 | 23 |
| 2001 | 24 |
| 2000 | 25 |
| 1999 | 26 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 2600 € | 11 355 € | 222 098 € | 199 693 € | 235 830 € | 231 911 € |
| Ärikasum enne makse | 195 € | −52 935 € | −10 813 € | −9124 € | 14 682 € | 43 410 € | 37 530 € |
| Aruandeaasta kasum | 195 € | −52 935 € | −10 813 € | −9124 € | 14 682 € | 43 410 € | 37 530 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 26 526 € | 141 908 € | 145 163 € | 163 973 € | 141 011 € |
| Varad kokku | 136 355 € | 136 269 € | 326 686 € | 418 478 € | 402 676 € | 340 168 € | 306 852 € |
| sh käibevarad | 136 355 € | 136 269 € | 326 686 € | 418 478 € | 402 676 € | 340 168 € | 306 852 € |
| sh raha | 871 € | 888 € | 896 € | 26 042 € | 18 177 € | 19 355 € | 18 161 € |
| Omakapital | −49 527 € | −49 722 € | 3214 € | 12 808 € | 21 932 € | 7250 € | 43 839 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 185 882 € | 185 991 € | 323 472 € | 405 670 € | 380 744 € | 332 918 € | 263 013 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 11 | 14 | 15 | 15 |
| Omakapitali osakaal varadest | -36,3 % | -36,5 % | 1,0 % | 3,1 % | 5,4 % | 2,1 % | 14,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | -2036,0 % | -95,2 % | -4,1 % | 7,4 % | 18,4 % | 16,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.