Registrikaart · Äriregistri kanne 10559441
General Ehituse AS
- Registrikood10559441
- Asutatud1999 (27 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202550 387 €
- KMKR numberEE100540509
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 4862 € seisuga 05.11.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.11.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 01.11.2026Üldandmed
Äriregister · 01.11.2026- Ärinimi
- General Ehituse AS
- Registrikood
- 10559441
- Õiguslik vorm
- AS
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.05.1999
- KMKR number
- EE100540509
- Osa- või aktsiakapital
- 25 560 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Roopa tn 7-6
- Aadress kehtib alates
- 04.01.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 01.11.2026. Kirje Äriregistris
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 01.11.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Boriss Generalov | Juhatuse liige | 28.05.1999 |
| Nasdaq CSD SE | Aktsiaraamatu pidaja | 28.09.2017 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 01.11.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Boriss Generalov | otsene osalus | 27.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 41 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 27 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 50 387 € | +11,3 | |
| Müügitulu muutus | 38 987 € → 50 387 € | +8,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 4862 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 01.11.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725013072
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 50 387 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 50 387 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 38 987 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 79 864 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 40 222 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 51 197 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 70 716 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 103 045 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ehitise audit | Majandustegevusteade | Kehtiv | 25.03.2003 |
| Omanikujärelevalve | Majandustegevusteade | Kehtiv | 25.03.2003 |
| Projekteerimine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 25.03.2003 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 50 387 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 50 387 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruandedNäita tabelit (27 aastat)
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 5 |
| 2010 | 4 |
| 2009 | 4 |
| 2008 | 8 |
| 2007 | 6 |
| 2006 | 6 |
| 2005 | 7 |
| 2004 | 10 |
| 2003 | 12 |
| 2002 | 12 |
| 2001 | 14 |
| 2000 | 15 |
| 1999 | 8 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 50 387 € | 38 987 € | 79 864 € | 40 222 € | 51 197 € | 70 716 € | 103 045 € |
| Ärikasum | 1324 € | 1210 € | 4950 € | 10 607 € | 1124 € | 1980 € | 1756 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1324 € | 1210 € | 4950 € | 10 607 € | 1124 € | 1980 € | 1756 € |
| Aruandeaasta kasum | 1324 € | 1210 € | 4950 € | 10 607 € | 1124 € | 1980 € | 1756 € |
| Tööjõukulud | 491 € | 20 873 € | 20 873 € | 21 547 € | 22 141 € | 22 141 € | 22 141 € |
| Põhivarade kulum | — | — | 0,00 € | 3425 € | 3425 € | — | — |
| Varad kokku | 442 243 € | 440 925 € | 430 907 € | 438 364 € | 433 714 € | 371 061 € | 318 110 € |
| sh käibevarad | 442 243 € | 440 925 € | 430 907 € | 438 364 € | 430 289 € | 371 061 € | 318 110 € |
| sh põhivarad | — | — | — | 0,00 € | 3425 € | — | — |
| sh raha | 4,00 € | 14,00 € | 2,00 € | 828 € | 1824 € | 2,00 € | 2,00 € |
| Omakapital | 56 526 € | 55 202 € | 53 992 € | 49 042 € | 38 435 € | 37 311 € | 35 331 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 27 086 € | 25 876 € | 20 926 € | 10 319 € | 11 254 € | 9274 € | 7606 € |
| Lühiajalised kohustised | 385 717 € | 385 723 € | 376 915 € | 389 322 € | 395 279 € | 333 750 € | 282 779 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | — | — | 4950 € | 14 032 € | 4549 € | — | — |
| Aruanne esitatud | 10.08.2026 | 26.06.2025 | 20.06.2024 | 20.06.2023 | 25.03.2022 | 21.07.2021 | 12.05.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | 12,8 % | 12,5 % | 12,5 % | 11,2 % | 8,9 % | 10,1 % | 11,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,6 % | 3,1 % | 6,2 % | 26,4 % | 2,2 % | 2,8 % | 1,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Majandusaasta aruanded
e-äriregisterAruanded on esitatud registrile alljärgnevate aastate kohta. Aasta peale vajutades avaneb selle aasta aruanne PDF-failina e-äriregistris, kust ta pärineb.
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019
Allikas: e-äriregistri ettevõtjaportaal. Faile me ise ei säilita.
Maksuvõlg
EMTA · 05.11.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 4862 € seisuga 05.11.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
- 12.10.20261 muudatus
Väli Varem Nüüd Allikas Maksuvõla seis nimekirjas 5674 € nimekirjas 4862 € EMTA - 14.09.20261 muudatus
Väli Varem Nüüd Allikas Maksuvõla seis nimekirjas 6486 € nimekirjas 5674 € EMTA
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.