osaühing Steelmet
- Registrikood10559620
- Asutatud1999 (27 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025339 112 €
- KMKR numberEE100540693
Üldandmed
- Ärinimi
- osaühing Steelmet
- Registrikood
- 10559620
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 31.05.1999
- KMKR number
- EE100540693
- Aadress
- Harju maakond, Lääne-Harju vald, Lehola küla, Rehe tee 6
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
65/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 27 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 |
| Müügitulu | 339 112 € | +18,9 |
| Müügitulu muutus | 357 347 € → 339 112 € | -1,5 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725170418
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 25531 | Mehaaniline metallitöötlus | Põhitegevusala |
| 95311 | Mootorsõidukite remont ja hooldus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Mehaaniline metallitöötlus teenis ettevõte 2025. aastal 296 566 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2025 | 296 566 € |
| 2025 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 42 546 € |
| 2024 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2025 | 316 392 € |
| 2024 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 40 955 € |
| 2023 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 310 845 € |
| 2023 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 37 969 € |
| 2022 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 271 752 € |
| 2022 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 40 583 € |
| 2021 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 194 298 € |
| 2021 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 37 539 € |
| 2020 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 183 731 € |
| 2020 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 34 212 € |
| 2019 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 166 550 € |
| 2019 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 29 904 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 6 |
| 2014 | 8 |
| 2013 | 8 |
| 2012 | 8 |
| 2011 | 8 |
| 2010 | 6 |
| 2009 | 5 |
| 2008 | 7 |
| 2007 | 7 |
| 2006 | 7 |
| 2005 | 7 |
| 2004 | 8 |
| 2003 | 7 |
| 2002 | 6 |
| 2001 | 5 |
| 2000 | 4 |
| 1999 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 339 112 € | 357 347 € | 348 814 € | 312 335 € | 231 837 € | 217 943 € | 196 454 € |
| Ärikasum enne makse | 40 213 € | 67 830 € | 72 139 € | 42 257 € | 39 312 € | 34 255 € | 38 942 € |
| Aruandeaasta kasum | 40 213 € | 67 830 € | 72 139 € | 42 257 € | 39 312 € | 34 255 € | 38 942 € |
| Tööjõukulud | 89 529 € | 87 462 € | 88 026 € | 79 262 € | 77 546 € | 64 675 € | 56 082 € |
| Varad kokku | 468 276 € | 429 886 € | 372 022 € | 290 919 € | 231 928 € | 163 944 € | 129 612 € |
| sh käibevarad | 53 522 € | 74 190 € | 80 506 € | 108 437 € | 171 645 € | 152 331 € | 119 238 € |
| sh raha | 40 839 € | 58 191 € | 51 747 € | 62 618 € | 152 829 € | 137 403 € | 104 724 € |
| Omakapital | 415 933 € | 375 720 € | 307 890 € | 235 751 € | 194 281 € | 154 969 € | 121 012 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 4792 € | 4792 € | 4792 € | 4792 € | 4792 € | 4792 € | 4792 € |
| Lühiajalised kohustised | 26 690 € | 17 381 € | 19 851 € | 18 555 € | 11 610 € | 8975 € | 8600 € |
| Pikaajalised kohustised | 25 653 € | 36 785 € | 44 281 € | 36 613 € | 26 037 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 88,8 % | 87,4 % | 82,8 % | 81,0 % | 83,8 % | 94,5 % | 93,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 11,9 % | 19,0 % | 20,7 % | 13,5 % | 17,0 % | 15,7 % | 19,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.