Osaühing Levirando
- Sellel aadressil on registreeritud 214 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood10560987
- Asutatud1999 (27 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202568 686 €
- KMKR numberEE100555510
Üldandmed
- Ärinimi
- Osaühing Levirando
- Registrikood
- 10560987
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.06.1999
- KMKR number
- EE100555510
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 13
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
74/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 27 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 68 686 € | +12,5 |
| Müügitulu muutus | 44 748 € → 68 686 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- E-post [email protected]
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256293402
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 56121 | Liikuvad toitlustuskohad | Põhitegevusala |
| 49411 | Kaubavedu maanteel |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Liikuvad toitlustuskohad teenis ettevõte 2025. aastal 61 617 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Liikuvad toitlustuskohad EMTAK 2025 | 61 617 € |
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 7069 € |
| 2024 | Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 2025 | 37 794 € |
| 2024 | Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad EMTAK 2025 | 6954 € |
| 2023 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 110 166 € |
| 2023 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 19 734 € |
| 2022 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 90 663 € |
| 2022 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 23 566 € |
| 2021 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 70 377 € |
| 2021 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 9293 € |
| 2020 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 62 906 € |
| 2020 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 6740 € |
| 2019 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 113 812 € |
| 2019 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 10 122 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 5 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 6 |
| 2014 | 6 |
| 2013 | 6 |
| 2012 | 6 |
| 2011 | 6 |
| 2010 | 6 |
| 2009 | 6 |
| 2008 | 5 |
| 2007 | 8 |
| 2006 | 10 |
| 2005 | 10 |
| 2004 | 11 |
| 2003 | 13 |
| 2002 | 12 |
| 2001 | 12 |
| 2000 | 12 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 68 686 € | 44 749 € | 131 733 € | 114 230 € | 79 670 € | 69 646 € | 123 934 € |
| Ärikasum enne makse | 1,00 € | −3,00 € | 0,00 € | 3,00 € | 0,00 € | −1510 € | −2264 € |
| Aruandeaasta kasum | 1,00 € | −3,00 € | 0,00 € | 3,00 € | 0,00 € | −1510 € | −2264 € |
| Tööjõukulud | 15 977 € | 3195 € | 23 514 € | 14 675 € | 20 553 € | 21 793 € | 37 703 € |
| Varad kokku | 7306 € | 3945 € | 11 092 € | 19 924 € | 16 349 € | 18 480 € | 28 345 € |
| sh käibevarad | 7306 € | 3807 € | 10 437 € | 18 717 € | 14 589 € | 17 746 € | 27 599 € |
| sh raha | 7306 € | 3685 € | 4907 € | 17 987 € | 11 445 € | 11 433 € | 2165 € |
| Omakapital | 2814 € | 2812 € | 2815 € | 2815 € | 2813 € | 2813 € | 4323 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 4492 € | 1133 € | 8277 € | 17 109 € | 13 536 € | 15 667 € | 24 022 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 5 |
| Omakapitali osakaal varadest | 38,5 % | 71,3 % | 25,4 % | 14,1 % | 17,2 % | 15,2 % | 15,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,0 % | -0,0 % | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % | -2,2 % | -1,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.