Registrikaart · Äriregistri kanne 10577686
osaühing MT GRUPP
- Registrikood10577686
- Asutatud1999 (26 a)
- Töötajaid 20258
- Müügitulu 20255 461 182 €
- KMKR numberEE100564572
- Sellel aadressil on registreeritud 25 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- osaühing MT GRUPP
- Registrikood
- 10577686
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.10.1999
- KMKR number
- EE100564572
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Tuuliku tee 4
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 68 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 26 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 8 töötajat viimases aruandes | +8 | |
| Müügitulu | 5 461 182 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 6 453 766 € → 5 461 182 € | -4,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725011009
- Telefon+3726200211
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46832 | Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük | Põhitegevusala |
| 49411 | Kaubavedu maanteel |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 5 439 383 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2025 | 5 439 383 € |
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 21 799 € |
| 2024 | Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2025 | 6 433 849 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 19 917 € |
| 2023 | Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 6 328 807 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 20 183 € |
| 2022 | Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 7 782 103 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 28 065 € |
| 2021 | Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 8 354 559 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 28 413 € |
| 2020 | Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 7 545 792 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 34 929 € |
| 2019 | Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 8 600 951 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 34 331 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 8 |
| 2024 | 8 |
| 2023 | 8 |
| 2022 | 9 |
| 2021 | 10 |
| 2020 | 10 |
| 2019 | 10 |
| 2018 | 10 |
| 2017 | 9 |
| 2016 | 9 |
| 2015 | 9 |
| 2014 | 8 |
| 2013 | 8 |
| 2012 | 9 |
| 2011 | 7 |
| 2010 | 6 |
| 2009 | 7 |
| 2008 | 8 |
| 2007 | 8 |
| 2006 | 8 |
| 2005 | 7 |
| 2004 | 7 |
| 2003 | 9 |
| 2002 | 9 |
| 2001 | 8 |
| 2000 | 6 |
| 1999 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5 461 182 € | 6 453 766 € | 6 348 990 € | 7 810 168 € | 8 382 972 € | 7 580 721 € | 8 635 282 € |
| Ärikasum enne makse | 124 013 € | 238 710 € | 231 241 € | 532 662 € | 502 743 € | 395 245 € | 451 298 € |
| Aruandeaasta kasum | 67 603 € | −6167 € | 213 737 € | 506 706 € | 485 239 € | 368 558 € | 427 794 € |
| Varad kokku | 2 364 762 € | 2 585 575 € | 3 654 772 € | 3 558 384 € | 3 316 567 € | 2 785 087 € | 2 199 141 € |
| sh käibevarad | 2 289 424 € | 2 480 965 € | 3 628 126 € | 3 524 542 € | 3 264 471 € | 2 755 792 € | 2 156 548 € |
| sh raha | 1 153 374 € | 1 313 130 € | 1 898 138 € | 1 994 042 € | 1 447 821 € | 1 143 284 € | 866 700 € |
| Omakapital | 1 993 960 € | 2 126 357 € | 3 140 552 € | 3 034 343 € | 2 686 602 € | 2 308 890 € | 2 067 332 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 25 565 € | 25 565 € | 25 565 € | 25 565 € | 25 565 € | 25 565 € | 25 565 € |
| Lühiajalised kohustised | 370 802 € | 459 218 € | 514 220 € | 524 041 € | 629 965 € | 476 197 € | 131 809 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 8 | 8 | 8 | 9 | 10 | 10 | 10 |
| Omakapitali osakaal varadest | 84,3 % | 82,2 % | 85,9 % | 85,3 % | 81,0 % | 82,9 % | 94,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,2 % | -0,1 % | 3,4 % | 6,5 % | 5,8 % | 4,9 % | 5,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.