Registrikaart · Äriregistri kanne 10578898
Osaühing Antes Sales
- Registrikood10578898
- Asutatud1999 (27 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 2025585 357 €
- KMKR numberEE100558818
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Antes Sales
- Registrikood
- 10578898
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 25.08.1999
- KMKR number
- EE100558818
- Aadress
- Lääne-Viru maakond, Vinni vald, Piira küla, Koolibri tn 22
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 63 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 27 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 | |
| Müügitulu | 585 357 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 767 467 € → 585 357 € | -7,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725101910
- Mobiil+3725641440
- Veebilehtantessales.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 28251 | Tööstuslike kliimaseadmete tootmine | Põhitegevusala |
| 25531 | Mehaaniline metallitöötlus | |
| 46503 | Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Tööstuslike kliimaseadmete tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 384 580 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Tööstuslike kliimaseadmete tootmine EMTAK 2025 | 384 580 € |
| 2025 | Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük EMTAK 2025 | 103 022 € |
| 2025 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2025 | 97 755 € |
| 2024 | Tööstuslike kliimaseadmete tootmine EMTAK 2025 | 604 542 € |
| 2024 | Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük EMTAK 2025 | 100 031 € |
| 2024 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2025 | 62 894 € |
| 2023 | Tööstuslike kliimaseadmete tootmine EMTAK 2008 | 448 516 € |
| 2023 | Metalli sepistamine, pressimine, stantsimine ja rullvaltsimine; pulbermetallurgia EMTAK 2008 | 100 592 € |
| 2023 | Elektroonika- ja telekommunikatsiooniseadmete ning nende osade hulgimüük EMTAK 2008 | 87 555 € |
| 2022 | Tööstuslike kliimaseadmete tootmine EMTAK 2008 | 733 542 € |
| 2022 | Metalli sepistamine, pressimine, stantsimine ja rullvaltsimine; pulbermetallurgia EMTAK 2008 | 166 174 € |
| 2022 | Elektroonika- ja telekommunikatsiooniseadmete ning nende osade hulgimüük EMTAK 2008 | 142 353 € |
| 2021 | Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 630 630 € |
| 2021 | Metalli sepistamine, pressimine, stantsimine ja rullvaltsimine; pulbermetallurgia EMTAK 2008 | 218 896 € |
| 2021 | Elektroonika- ja telekommunikatsiooniseadmete ning nende osade hulgimüük EMTAK 2008 | 192 838 € |
| 2020 | Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 457 557 € |
| 2020 | Metalli sepistamine, pressimine, stantsimine ja rullvaltsimine; pulbermetallurgia EMTAK 2008 | 171 745 € |
| 2020 | Elektroonika- ja telekommunikatsiooniseadmete ning nende osade hulgimüük EMTAK 2008 | 127 126 € |
| 2019 | Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 727 268 € |
| 2019 | Metalli sepistamine, pressimine, stantsimine ja rullvaltsimine; pulbermetallurgia EMTAK 2008 | 163 266 € |
| 2019 | Elektroonika- ja telekommunikatsiooniseadmete ning nende osade hulgimüük EMTAK 2008 | 139 789 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 5 |
| 2023 | 5 |
| 2022 | 5 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 5 |
| 2019 | 9 |
| 2018 | 9 |
| 2017 | 9 |
| 2016 | 10 |
| 2015 | 10 |
| 2014 | 10 |
| 2013 | 10 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 4 |
| 2010 | 4 |
| 2009 | 3 |
| 2008 | 3 |
| 2007 | 3 |
| 2006 | 3 |
| 2005 | 3 |
| 2004 | 5 |
| 2003 | 5 |
| 2002 | 5 |
| 2000 | 8 |
| 1999 | 7 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 585 357 € | 767 467 € | 636 663 € | 1 042 069 € | 1 042 364 € | 756 428 € | 1 030 323 € |
| Ärikasum enne makse | −99 213 € | 25 511 € | 45 964 € | 37 805 € | 32 001 € | 17 791 € | 34 505 € |
| Aruandeaasta kasum | −99 213 € | 25 511 € | 45 964 € | 37 805 € | 32 001 € | 17 791 € | 34 505 € |
| Tööjõukulud | 160 330 € | 193 131 € | 154 879 € | 170 936 € | 169 175 € | 200 732 € | 252 715 € |
| Varad kokku | 213 619 € | 314 950 € | 310 725 € | 400 346 € | 391 430 € | 387 977 € | 392 265 € |
| sh käibevarad | 166 092 € | 134 650 € | 129 914 € | 188 336 € | 177 419 € | 200 727 € | 204 522 € |
| sh raha | 13 777 € | 27 417 € | 31 539 € | 29 393 € | 18 183 € | 67 545 € | 59 674 € |
| Omakapital | 178 122 € | 279 835 € | 272 816 € | 303 436 € | 282 172 € | 264 546 € | 246 755 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3196 € | 3196 € | 3196 € | 3196 € | 3196 € | 3196 € | 3196 € |
| Lühiajalised kohustised | 35 497 € | 35 115 € | 37 909 € | 36 970 € | 40 408 € | 44 861 € | 57 220 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 59 940 € | 68 850 € | 78 570 € | 88 290 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 9 |
| Omakapitali osakaal varadest | 83,4 % | 88,9 % | 87,8 % | 75,8 % | 72,1 % | 68,2 % | 62,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −16,9 % | 3,3 % | 7,2 % | 3,6 % | 3,1 % | 2,4 % | 3,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.