Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10579314

Usaldusühing PROSPEKT-MEDIA

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10579314
  • Asutatud1999 (26 a)
  • Töötajaid 20258
  • Müügitulu 2025186 796 €

Usaldusväärsuse indeks

68/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
1999200420092014201920242026Asutatud 21.09.1999Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 21.09.1999 1999, Esimene aruanne 2000, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Usaldusühing PROSPEKT-MEDIA
Registrikood
10579314
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
21.09.1999
KMKR number
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Ida-Viru maakond, Narva linn, A. Puškini tn 20-12
Aadress kehtib alates
05.12.2017

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Tatjana ZavjalovaTäisosanik21.09.1999
Ljudmila HeikinenTäisosanik02.12.2013
Julia Kængsepp ØdegårdUsaldusosanik22.07.2024

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Julia Undsethotsene osalus31.10.2018
Tatjana Zavjalovaotsene osalus31.10.2018
Ljudmila Heikinenotsene osalus31.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 68 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg26 aastat registris+25
Töötajate arv8 töötajat viimases aruandes+8
Müügitulu186 796 €+16,6
Müügitulu muutus195 895 € → 186 796 €-1,4
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €59 tuh €118 tuh €177 tuh €236 tuh €235 939 €201920202021202220232024186 796 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Ajalehtede kirjastamine teenis ettevõte 2025. aastal 182 789 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Ajalehtede kirjastamine EMTAK 2025182 789 €
2025Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20254007 €
2024Ajalehtede kirjastamine EMTAK 2025187 850 €
2024Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20258045 €
2023Ajakirjade jm perioodika kirjastamine EMTAK 2008203 560 €
2023Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20089598 €
2022Ajakirjade jm perioodika kirjastamine EMTAK 2008189 156 €
2022Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200810 646 €
2021Ajakirjade jm perioodika kirjastamine EMTAK 2008179 497 €
2021Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200815 998 €
2020Ajakirjade jm perioodika kirjastamine EMTAK 2008151 492 €
2020Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200815 228 €
2019Ajakirjade jm perioodika kirjastamine EMTAK 2008217 280 €
2019Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200818 659 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Müügitulu riikide kaupa (2023)

Majandusaasta aruanded

Kogu 213 158 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.

RiikMüügitulu
Eesti213 158 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
048111520002001200220032004200520062007200820092010201120122013201420152016201715201820192020202120222023202482025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20258
202410
20238
20228
20218
20209
201910
201815
201711
20168
20158
20149
20139
201210
201110
201012
20090
20089
20079
20069
200511
200411
200310
200211
200111
200011

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu186 796 €195 895 €213 158 €199 802 €195 495 €166 720 €235 939 €
Ärikasum5115 €117 €12 978 €−47 561 €2964 €14 025 €6786 €
Kasum enne tulumaksustamist5115 €117 €12 978 €−47 561 €2964 €14 025 €6786 €
Aruandeaasta kasum5115 €117 €12 978 €−47 561 €2964 €14 025 €4911 €
Tööjõukulud157 626 €203 463 €193 620 €241 532 €162 408 €121 971 €175 104 €
Põhivarade kulum0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku97 395 €108 674 €126 124 €122 908 €164 200 €179 374 €165 910 €
sh käibevarad52 957 €49 236 €66 686 €63 470 €104 762 €64 653 €51 189 €
sh põhivarad44 438 €59 438 €59 438 €59 438 €59 438 €114 721 €114 721 €
sh raha39 527 €41 257 €56 643 €56 654 €97 852 €53 145 €34 795 €
Omakapital74 772 €69 657 €83 605 €72 476 €129 412 €140 304 €126 279 €
sh osa- või aktsiakapital192 €192 €192 €192 €192 €192 €192 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum69 465 €69 348 €70 435 €119 845 €126 256 €126 087 €121 176 €
Lühiajalised kohustised22 623 €39 017 €42 519 €50 432 €34 788 €39 070 €39 631 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)810888910
Ärikasum enne kulumit5115 €117 €12 978 €−47 561 €2964 €14 025 €6786 €
Aruanne esitatud29.05.202612.06.202516.05.202422.06.202301.06.202213.05.202128.05.2020
Omakapitali osakaal varadest76,8 %64,1 %66,3 %59,0 %78,8 %78,2 %76,1 %
Puhaskasumi määr müügitulust2,7 %0,1 %6,1 %−23,8 %1,5 %8,4 %2,1 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang