Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10584019

Osaühing Vesmann

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10584019
  • Asutatud1999 (26 a)
  • Töötajaid 20252
  • Müügitulu 2025160 325 €
  • KMKR numberEE100565403

Usaldusväärsuse indeks

58/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
1999200420092014201920242026Asutatud 08.10.1999Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 08.10.1999 1999, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Osaühing Vesmann
Registrikood
10584019
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
08.10.1999
KMKR number
EE100565403
Osa- või aktsiakapital
2556 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Saare maakond, Saaremaa vald, Kõrkküla, Kase
Aadress kehtib alates
03.10.2022

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Vahur Veelaid100 % · 2556 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Vahur VeelaidJuhatuse liige08.10.1999

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Vahur Veelaidotsene osalus31.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 58 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg26 aastat registris+25
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu160 325 €+15,9
Müügitulu muutus189 691 € → 160 325 €-4,6
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
30112Tsiviilotstarbeliste ujuvkonstruktsioonide ehitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €60 tuh €120 tuh €180 tuh €240 tuh €2019202020212022240 093 €20232024160 325 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Tsiviilotstarbeliste ujuvkonstruktsioonide ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 160 325 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Tsiviilotstarbeliste ujuvkonstruktsioonide ehitus EMTAK 2025160 325 €
2024Tsiviilotstarbeliste ujuvkonstruktsioonide ehitus EMTAK 2025189 691 €
2023Tsiviilotstarbeliste ujuvkonstruktsioonide ehitus EMTAK 2008240 093 €
2022Tsiviilotstarbeliste ujuvkonstruktsioonide ehitus EMTAK 2008128 145 €
2021Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 200887 536 €
2021Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 20081250 €
2020Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon EMTAK 200825 291 €
2019Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 200823 288 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Tegevusload ja majandustegevusteated

Majandustegevuse register
TegevusalaLiikStaatusKehtiv alates
Merendus MerendusTegevuslubaKehtiv29.01.2021

Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0246819992000200182002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202422025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20252
20242
20233
20222
20211
20201
20191
20181
20170
20160
20150
20140
20131
20121
20111
20101
20091
20081
20071
20063
20057
20048
20038
20028
20014
20003
19993

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu160 325 €189 691 €240 093 €128 145 €88 786 €25 291 €23 288 €
Ärikasum−2910 €17 236 €27 516 €25 497 €9783 €−1390 €−3528 €
Kasum enne tulumaksustamist−9786 €10 045 €20 019 €24 058 €9335 €−1162 €−3228 €
Aruandeaasta kasum−9786 €10 045 €20 019 €24 058 €9335 €−1162 €−3228 €
Tööjõukulud41 024 €44 389 €68 971 €19 728 €4838 €1743 €3331 €
Põhivarade kulum15 462 €13 941 €13 486 €10 119 €5289 €2385 €2575 €
Varad kokku201 859 €207 801 €223 544 €208 825 €103 906 €90 681 €83 487 €
sh käibevarad52 273 €63 884 €34 007 €53 377 €49 002 €47 337 €57 178 €
sh põhivarad149 586 €143 917 €189 537 €155 448 €54 904 €43 344 €26 309 €
sh raha26 693 €34 669 €15 840 €38 577 €20 574 €
Omakapital133 988 €143 774 €133 729 €113 710 €89 652 €80 317 €81 479 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum140 962 €130 917 €110 898 €86 840 €77 505 €78 667 €81 895 €
Lühiajalised kohustised33 807 €18 192 €54 299 €24 302 €8380 €2553 €2008 €
Pikaajalised kohustised34 064 €45 835 €35 516 €70 813 €5874 €7811 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)2232111
Ärikasum enne kulumit12 552 €31 177 €41 002 €35 616 €15 072 €995 €−953 €
Aruanne esitatud01.07.202630.06.202529.07.202430.06.202316.06.202229.06.202117.06.2020
Omakapitali osakaal varadest66,4 %69,2 %59,8 %54,5 %86,3 %88,6 %97,6 %
Puhaskasumi määr müügitulust−6,1 %5,3 %8,3 %18,8 %10,5 %−4,6 %−13,9 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang