Registrikaart · Äriregistri kanne 10588558
Estonia Logistics OÜ
- Registrikood10588558
- Asutatud1999 (26 a)
- Töötajaid 202513
- Müügitulu 20251 143 160 €
- KMKR numberEE100569797
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Estonia Logistics OÜ
- Registrikood
- 10588558
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 25.10.1999
- KMKR number
- EE100569797
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Telliskivi tn 57b/1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 74 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 26 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 13 töötajat viimases aruandes | +13 | |
| Müügitulu | 1 143 160 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 323 856 € → 1 143 160 € | -4,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725293606
- Telefon+3726663120
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 52101 | Kaubaladude töö | Põhitegevusala |
| 46341 | Alkohoolsete jookide hulgimüük | |
| 52262 | Tollimaaklerite tegevus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kaubaladude töö teenis ettevõte 2025. aastal 1 021 015 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kaubaladude töö EMTAK 2025 | 1 021 015 € |
| 2025 | Tollimaaklerite tegevus EMTAK 2025 | 120 720 € |
| 2025 | Alkohoolsete jookide hulgimüük EMTAK 2025 | 1425 € |
| 2024 | Kaubaladude töö EMTAK 2025 | 1 210 524 € |
| 2024 | Tollimaaklerite tegevus EMTAK 2025 | 112 869 € |
| 2024 | Alkohoolsete jookide hulgimüük EMTAK 2025 | 463 € |
| 2023 | Kaubaladude töö EMTAK 2008 | 1 190 460 € |
| 2023 | Tolliagentide tegevus EMTAK 2008 | 112 476 € |
| 2023 | Alkohoolsete jookide hulgimüük EMTAK 2008 | 331 € |
| 2022 | Kaubaladude töö EMTAK 2008 | 901 765 € |
| 2022 | Tolliagentide tegevus EMTAK 2008 | 108 064 € |
| 2022 | Alkohoolsete jookide hulgimüük EMTAK 2008 | 488 € |
| 2021 | Kaubaladude töö EMTAK 2008 | 707 635 € |
| 2021 | Tolliagentide tegevus EMTAK 2008 | 84 070 € |
| 2021 | Alkohoolsete jookide hulgimüük EMTAK 2008 | 522 € |
| 2020 | Kaubaladude töö EMTAK 2008 | 620 003 € |
| 2020 | Tolliagentide tegevus EMTAK 2008 | 55 985 € |
| 2020 | Alkohoolsete jookide hulgimüük EMTAK 2008 | 15 704 € |
| 2019 | Kaubaladude töö EMTAK 2008 | 469 264 € |
| 2019 | Tolliagentide tegevus EMTAK 2008 | 36 793 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 13 |
| 2024 | 16 |
| 2023 | 16 |
| 2022 | 15 |
| 2021 | 16 |
| 2020 | 14 |
| 2019 | 14 |
| 2018 | 13 |
| 2017 | 13 |
| 2016 | 11 |
| 2015 | 11 |
| 2014 | 11 |
| 2013 | 11 |
| 2012 | 10 |
| 2011 | 9 |
| 2010 | 12 |
| 2009 | 16 |
| 2008 | 17 |
| 2007 | 17 |
| 2006 | 17 |
| 2005 | 4 |
| 2004 | 3 |
| 2003 | 3 |
| 2002 | 2 |
| 2001 | 3 |
| 2000 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 143 160 € | 1 323 856 € | 1 303 267 € | 1 010 317 € | 792 227 € | 691 692 € | 506 057 € |
| Ärikasum enne makse | −60 333 € | 1896 € | −25 716 € | 10 299 € | −37 430 € | −24 815 € | −59 074 € |
| Aruandeaasta kasum | −60 333 € | 1896 € | −25 716 € | 10 299 € | −37 430 € | −24 815 € | −59 074 € |
| Tööjõukulud | 392 531 € | 432 880 € | 401 322 € | 345 596 € | 287 103 € | 240 458 € | 211 250 € |
| Varad kokku | 478 015 € | 536 634 € | 628 489 € | 445 369 € | 530 359 € | 270 263 € | 143 895 € |
| sh käibevarad | 371 017 € | 431 203 € | 533 716 € | 364 981 € | 363 693 € | 266 229 € | 138 457 € |
| sh raha | 177 320 € | 242 856 € | 329 931 € | 218 534 € | 150 888 € | 146 639 € | 75 686 € |
| Omakapital | 17 101 € | 37 434 € | 35 538 € | 26 254 € | 15 955 € | 13 385 € | 13 200 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 25 564 € | 25 564 € | 25 564 € | 25 564 € | 25 564 € | 25 564 € | 25 564 € |
| Lühiajalised kohustised | 381 276 € | 384 372 € | 483 239 € | 346 316 € | 456 107 € | 254 282 € | 130 695 € |
| Pikaajalised kohustised | 79 638 € | 114 828 € | 109 712 € | 72 799 € | 58 297 € | 2596 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 13 | 16 | 16 | 15 | 16 | 14 | 14 |
| Omakapitali osakaal varadest | 3,6 % | 7,0 % | 5,7 % | 5,9 % | 3,0 % | 5,0 % | 9,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −5,3 % | 0,1 % | −2,0 % | 1,0 % | −4,7 % | −3,6 % | −11,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.