Registrikaart · Äriregistri kanne 10596123
Osaühing Elektrikeskus
- Registrikood10596123
- Asutatud1999 (26 a)
- Töötajaid 20258
- Müügitulu 20251 480 662 €
- KMKR numberEE100571662
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Elektrikeskus
- Registrikood
- 10596123
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.11.1999
- KMKR number
- EE100571662
- Aadress
- Viljandi maakond, Viljandi linn, Leola tn 58
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 69 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 26 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 8 töötajat viimases aruandes | +8 | |
| Müügitulu | 1 480 662 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 720 934 € → 1 480 662 € | -4,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3724333222
- Telefon+3724333222
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
| 4321 | Elektriinstallatsioon |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 1 320 879 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 1 320 879 € |
| 2025 | Elektriinstallatsioon EMTAK 2025 | 159 783 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 1 572 006 € |
| 2024 | Elektriinstallatsioon EMTAK 2025 | 148 928 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 783 334 € |
| 2023 | Elektriinstallatsioon EMTAK 2008 | 193 738 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 2 367 808 € |
| 2022 | Elektriinstallatsioon EMTAK 2008 | 171 178 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 2 478 781 € |
| 2021 | Elektriinstallatsioon EMTAK 2008 | 223 567 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 587 831 € |
| 2020 | Elektriinstallatsioon EMTAK 2008 | 100 362 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 1 842 693 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 8 |
| 2024 | 8 |
| 2023 | 8 |
| 2022 | 8 |
| 2021 | 8 |
| 2020 | 8 |
| 2019 | 8 |
| 2018 | 8 |
| 2017 | 8 |
| 2016 | 8 |
| 2015 | 8 |
| 2014 | 8 |
| 2013 | 8 |
| 2012 | 8 |
| 2011 | 8 |
| 2010 | 6 |
| 2009 | 6 |
| 2008 | 8 |
| 2007 | 8 |
| 2006 | 9 |
| 2005 | 9 |
| 2004 | 11 |
| 2003 | 11 |
| 2002 | 11 |
| 2001 | 7 |
| 2000 | 5 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 480 662 € | 1 720 934 € | 977 072 € | 2 538 986 € | 2 702 348 € | 688 193 € | 1 842 693 € |
| Ärikasum enne makse | 47 495 € | 75 071 € | 95 012 € | 15 158 € | 167 054 € | −91 029 € | 48 915 € |
| Aruandeaasta kasum | 39 033 € | 72 686 € | 90 012 € | 15 158 € | 167 054 € | −91 029 € | 48 915 € |
| Tööjõukulud | 133 003 € | 145 522 € | 162 741 € | 155 480 € | 159 741 € | 126 425 € | 155 715 € |
| Varad kokku | 896 046 € | 760 013 € | 790 362 € | 799 100 € | 708 050 € | 457 041 € | 556 525 € |
| sh käibevarad | 831 471 € | 690 443 € | 728 554 € | 737 097 € | 600 214 € | 396 529 € | 513 860 € |
| sh raha | 556 001 € | 532 022 € | 554 850 € | 506 516 € | 342 564 € | 258 851 € | 365 963 € |
| Omakapital | 702 219 € | 693 186 € | 650 500 € | 580 488 € | 565 331 € | 398 277 € | 489 309 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2540 € | 2540 € | 2540 € | 2540 € | 2540 € | 2540 € | 2540 € |
| Lühiajalised kohustised | 193 827 € | 66 827 € | 139 862 € | 211 986 € | 136 093 € | 48 245 € | 55 154 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 6626 € | 6626 € | 10 519 € | 12 062 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Omakapitali osakaal varadest | 78,4 % | 91,2 % | 82,3 % | 72,6 % | 79,8 % | 87,1 % | 87,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,6 % | 4,2 % | 9,2 % | 0,6 % | 6,2 % | −13,2 % | 2,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.