Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10598642

osaühing Forest Stock

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10598642
  • Asutatud1999 (26 a)
  • Töötajaid 20242
  • Müügitulu 2024902 029 €
  • KMKR numberEE100577857

Usaldusväärsuse indeks

73/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
1999200420092014201920242026Asutatud 20.10.1999Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 20.10.1999 1999, Esimene aruanne 2000, Viimane aruanne 2024, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
osaühing Forest Stock
Registrikood
10598642
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
20.10.1999
KMKR number
EE100577857
Aadress
Võru maakond, Võru linn, Karja tn 33

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 73 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg26 aastat registris+25
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu902 029 €+20
Müügitulu muutus750 785 € → 902 029 €+6
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €226 tuh €451 tuh €677 tuh €902 tuh €20192020202120222023902 029 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2024. aastal 648 173 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025648 173 €
2024Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2025122 500 €
2024Põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 202564 000 €
2024Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 202555 243 €
2024Büroohaldus ja selle abitegevused EMTAK 20259324 €
2024Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 20252094 €
2024Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025539 €
2024Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2025156 €
2023Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025643 054 €
2023Põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 202596 000 €
2023Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 202510 000 €
2023Metsavarumine EMTAK 20251080 €
2023Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025495 €
2023Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2025156 €
2022Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008119 995 €
2022Põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 200896 000 €
2022Metsavarumine EMTAK 200823 760 €
2021Põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008100 675 €
2021Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200862 925 €
2021Metsavarumine EMTAK 20087989 €
2021Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 20082076 €
2021Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus EMTAK 2008200 €
2021Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008200 €
2020Metsavarumine EMTAK 2008128 416 €
2020Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200883 185 €
2020Põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 200875 000 €
2020Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 200854 853 €
2020Muude mootorsõidukite müük EMTAK 200814 583 €
2020Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus EMTAK 2008200 €
2019Metsavarumine EMTAK 2008773 354 €
2019Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200833 756 €
2019Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 200814 312 €
2019Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 20081126 €
2019Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus EMTAK 2008200 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0369122000200120022003200420052006200712200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022202322024
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20242
20232
20222
20212
20204
20198
20188
20175
20165
20155
20145
20134
20123
20119
201011
200912
200812
20079
20068
20056
20044
20034
20020
20012
20000

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu902 029 €750 785 €247 216 €174 065 €357 525 €822 748 €
Ärikasum enne makse684 983 €1 392 763 €58 062 €−6122 €4 858 111 €320 677 €
Aruandeaasta kasum438 054 €1 386 513 €53 062 €−11 122 €4 858 111 €315 677 €
Tööjõukulud27 661 €26 684 €21 298 €24 139 €68 767 €146 553 €
Varad kokku9 899 739 €10 216 337 €8 812 701 €8 722 991 €8 982 488 €4 285 767 €
sh käibevarad4 174 154 €4 295 238 €4 125 137 €7 447 542 €7 993 026 €186 824 €
sh raha1 179 936 €1 765 279 €2 521 245 €5 860 468 €7 872 708 €86 120 €
Omakapital9 539 640 €10 098 586 €8 735 702 €8 701 394 €8 731 656 €3 873 458 €
sh osa- või aktsiakapital24 920 €24 920 €24 920 €24 920 €24 920 €24 920 €
Lühiajalised kohustised360 099 €117 751 €76 999 €21 597 €164 992 €173 064 €
Pikaajalised kohustised0,00 €85 840 €239 245 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)222248
Omakapitali osakaal varadest96,4 %98,8 %99,1 %99,8 %97,2 %90,4 %
Puhaskasumi määr müügitulust48,6 %184,7 %21,5 %−6,4 %1358,8 %38,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang