Silmand Auto OÜ
- Registrikood10607192
- Asutatud1999 (26 a)
- Töötajaid 20256
- Müügitulu 2025632 284 €
- KMKR numberEE100578636
Üldandmed
- Ärinimi
- Silmand Auto OÜ
- Registrikood
- 10607192
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 25.11.1999
- KMKR number
- EE100578636
- Aadress
- Põlva maakond, Põlva vald, Põlva linn, Vabriku tn 9
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
70/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 26 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 6 töötajat viimases aruandes | +6 |
| Müügitulu | 632 284 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 651 466 € → 632 284 € | -0,9 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725032910
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47821 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | Põhitegevusala |
| 35151 | Elektrienergia müük | |
| 74991 | Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | |
| 95311 | Mootorsõidukite remont ja hooldus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 342 065 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2025 | 342 065 € |
| 2025 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 281 592 € |
| 2025 | Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2025 | 8473 € |
| 2025 | Elektrienergia müük EMTAK 2025 | 154 € |
| 2024 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2025 | 338 351 € |
| 2024 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 301 522 € |
| 2024 | Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2025 | 11 127 € |
| 2024 | Elektrienergia müük EMTAK 2025 | 466 € |
| 2023 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 365 257 € |
| 2023 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 287 904 € |
| 2023 | Autopesu jms teenindus EMTAK 2008 | 25 926 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 8175 € |
| 2022 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 318 697 € |
| 2022 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 271 516 € |
| 2022 | Autopesu jms teenindus EMTAK 2008 | 23 429 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 8720 € |
| 2021 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 337 518 € |
| 2021 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 256 255 € |
| 2021 | Autopesu jms teenindus EMTAK 2008 | 23 633 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 15 380 € |
| 2020 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 260 109 € |
| 2020 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 203 732 € |
| 2020 | Autopesu jms teenindus EMTAK 2008 | 23 322 € |
| 2020 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 6384 € |
| 2019 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 340 917 € |
| 2019 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 238 127 € |
| 2019 | Autopesu jms teenindus EMTAK 2008 | 26 099 € |
| 2019 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 6240 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 6 |
| 2024 | 7 |
| 2023 | 7 |
| 2022 | 7 |
| 2021 | 7 |
| 2020 | 7 |
| 2019 | 7 |
| 2018 | 7 |
| 2017 | 7 |
| 2016 | 6 |
| 2015 | 7 |
| 2014 | 10 |
| 2013 | 13 |
| 2012 | 17 |
| 2011 | 17 |
| 2010 | 19 |
| 2009 | 21 |
| 2008 | 28 |
| 2007 | 32 |
| 2006 | 29 |
| 2005 | 28 |
| 2004 | 24 |
| 2003 | 20 |
| 2002 | 15 |
| 2001 | 11 |
| 2000 | 11 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 632 284 € | 651 466 € | 687 262 € | 622 362 € | 632 786 € | 493 547 € | 611 413 € |
| Ärikasum enne makse | −10 805 € | 25 228 € | 61 718 € | 21 732 € | 26 381 € | −34 665 € | −26 080 € |
| Aruandeaasta kasum | −10 805 € | 25 228 € | 60 416 € | 20 104 € | 23 777 € | −38 501 € | −36 080 € |
| Tööjõukulud | 194 229 € | 196 346 € | 193 712 € | 182 749 € | 173 637 € | 128 782 € | 160 536 € |
| Varad kokku | 403 675 € | 418 026 € | 350 144 € | 265 927 € | 283 074 € | 282 610 € | 812 611 € |
| sh käibevarad | 179 289 € | 175 906 € | 193 180 € | 198 368 € | 210 049 € | 183 650 € | 231 297 € |
| sh raha | 59 511 € | 44 268 € | 66 365 € | 85 757 € | 99 559 € | 76 586 € | 41 864 € |
| Omakapital | 245 217 € | 256 022 € | 230 794 € | 178 378 € | 168 274 € | 160 497 € | 670 965 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 7668 € | 7668 € | 7668 € | 7668 € | 7668 € | 7668 € | 7668 € |
| Lühiajalised kohustised | 97 058 € | 74 204 € | 76 150 € | 87 549 € | 91 296 € | 64 657 € | 65 084 € |
| Pikaajalised kohustised | 61 400 € | 87 800 € | 43 200 € | 0,00 € | 23 504 € | 57 456 € | 76 562 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 6 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Omakapitali osakaal varadest | 60,7 % | 61,2 % | 65,9 % | 67,1 % | 59,4 % | 56,8 % | 82,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -1,7 % | 3,9 % | 8,8 % | 3,2 % | 3,8 % | -7,8 % | -5,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.