Registrikaart · Äriregistri kanne 10608731
Mait & Mets OÜ
- Registrikood10608731
- Asutatud1999 (26 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025478 606 €
- KMKR numberEE100582745
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Mait & Mets OÜ
- Registrikood
- 10608731
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.12.1999
- KMKR number
- EE100582745
- Aadress
- Võru maakond, Antsla vald, Antsla linn, Kähri tn 3a
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 65 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 26 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 478 606 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 503 996 € → 478 606 € | -1,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725207691
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 02201 | Metsavarumine | Põhitegevusala |
| 01611 | Taimekasvatuse abitegevused |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Metsavarumine teenis ettevõte 2025. aastal 476 358 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Metsavarumine EMTAK 2025 | 476 358 € |
| 2025 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2025 | 2248 € |
| 2024 | Metsavarumine EMTAK 2025 | 501 393 € |
| 2024 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2025 | 2603 € |
| 2023 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 375 577 € |
| 2023 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 10 488 € |
| 2023 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 629 € |
| 2022 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 425 710 € |
| 2022 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 12 906 € |
| 2022 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 5909 € |
| 2021 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 186 684 € |
| 2021 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 29 279 € |
| 2021 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 4728 € |
| 2020 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 165 687 € |
| 2020 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 17 144 € |
| 2020 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 8189 € |
| 2019 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 154 294 € |
| 2019 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 25 826 € |
| 2019 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 699 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 1 |
| 2006 | 2 |
| 2005 | 2 |
| 2004 | 2 |
| 2003 | 2 |
| 2002 | 4 |
| 2001 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 478 606 € | 503 996 € | 387 360 € | 444 525 € | 220 691 € | 191 020 € | 184 484 € |
| Ärikasum enne makse | 17 359 € | −8749 € | 3181 € | 43 752 € | 42 086 € | 14 181 € | 8196 € |
| Aruandeaasta kasum | 17 359 € | −8749 € | 3181 € | 43 752 € | 42 086 € | 14 181 € | 8196 € |
| Tööjõukulud | 21 906 € | 21 066 € | 27 731 € | 16 717 € | 10 704 € | 12 167 € | 10 777 € |
| Varad kokku | 414 776 € | 402 765 € | 430 725 € | 360 340 € | 307 931 € | 268 823 € | 312 057 € |
| sh käibevarad | 82 791 € | 79 442 € | 106 398 € | 59 009 € | 37 262 € | 55 285 € | 33 079 € |
| sh raha | 54 202 € | 55 698 € | 6906 € | 24 528 € | 37 262 € | 30,00 € | 14 251 € |
| Omakapital | 291 901 € | 274 543 € | 283 292 € | 280 111 € | 236 359 € | 194 273 € | 180 092 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 19 675 € | 22 861 € | 69 739 € | 16 444 € | 11 928 € | 41 650 € | 41 287 € |
| Pikaajalised kohustised | 103 200 € | 105 361 € | 77 694 € | 63 785 € | 59 644 € | 32 900 € | 90 678 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 70,4 % | 68,2 % | 65,8 % | 77,7 % | 76,8 % | 72,3 % | 57,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 3,6 % | −1,7 % | 0,8 % | 9,8 % | 19,1 % | 7,4 % | 4,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.