MARDIKATE Osaühing
- Registrikood10612750
- Asutatud2000 (26 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20259915 €
Üldandmed
- Ärinimi
- MARDIKATE Osaühing
- Registrikood
- 10612750
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.01.2000
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Anija vald, Kehra küla, Mardi
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
56/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 26 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 9915 € | +4,8 |
| Müügitulu muutus | 8215 € → 9915 € | +6,2 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256279700
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01481 | Mesindus | Põhitegevusala |
| 01291 | Muude mitmeaastaste taimede kasvatus | |
| 81301 | Maastiku hooldus ja korrashoid |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Mesindus teenis ettevõte 2025. aastal 7323 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mesindus EMTAK 2025 | 7323 € |
| 2025 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2025 | 1737 € |
| 2025 | Muude mitmeaastaste taimede kasvatus EMTAK 2025 | 855 € |
| 2024 | Muude mitmeaastaste taimede kasvatus EMTAK 2025 | 3478 € |
| 2024 | Mesindus EMTAK 2025 | 3001 € |
| 2024 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2025 | 1736 € |
| 2023 | Muude mitmeaastaste taimede kasvatus EMTAK 2008 | 4633 € |
| 2023 | Mesindus EMTAK 2008 | 2267 € |
| 2023 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 1896 € |
| 2022 | Muude mitmeaastaste taimede kasvatus EMTAK 2008 | 5850 € |
| 2022 | Mesindus EMTAK 2008 | 2105 € |
| 2022 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 1357 € |
| 2022 | Loomakasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 1307 € |
| 2021 | Mesindus EMTAK 2008 | 4977 € |
| 2021 | Muude mitmeaastaste taimede kasvatus EMTAK 2008 | 4714 € |
| 2021 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 280 € |
| 2020 | Muu loomakasvatus EMTAK 2008 | 9590 € |
| 2020 | Muude mitmeaastaste taimede kasvatus EMTAK 2008 | 371 € |
| 2020 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 237 € |
| 2020 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2008 | 227 € |
| 2019 | Mesindus EMTAK 2008 | 4193 € |
| 2019 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 1913 € |
| 2019 | Muude mitmeaastaste taimede kasvatus EMTAK 2008 | 1731 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9915 € | 8215 € | 8796 € | 10 619 € | 10 074 € | 10 425 € | 7837 € |
| Ärikasum enne makse | 23 394 € | 16 397 € | 9974 € | −6237 € | 19 098 € | 8644 € | 21 357 € |
| Aruandeaasta kasum | 23 394 € | 16 397 € | 9474 € | −7987 € | 19 098 € | 8644 € | 21 357 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 146 981 € | 123 737 € | 108 178 € | 100 121 € | 122 152 € | 96 766 € | 86 961 € |
| sh käibevarad | 146 981 € | 123 737 € | 107 268 € | 96 866 € | 116 065 € | 87 848 € | 75 211 € |
| sh raha | 43 882 € | — | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 146 981 € | 123 587 € | 107 190 € | 99 716 € | 114 703 € | 95 605 € | 86 961 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 150 € | 988 € | 405 € | 7449 € | 1161 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 99,9 % | 99,1 % | 99,6 % | 93,9 % | 98,8 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 235,9 % | 199,6 % | 107,7 % | -75,2 % | 189,6 % | 82,9 % | 272,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.