Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10615984

osaühing MAXI VEOD

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10615984
  • Asutatud1999 (26 a)
  • Töötajaid 20253
  • Müügitulu 2025116 026 €
  • KMKR numberEE100581416

Usaldusväärsuse indeks

48/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
1999200420092014201920242026Asutatud 07.12.1999Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 07.12.1999 1999, Esimene aruanne 2000, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
osaühing MAXI VEOD
Registrikood
10615984
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
07.12.1999
KMKR number
EE100581416
Aadress
Harju maakond, Anija vald, Voose küla, Männiku

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 48 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg26 aastat registris+25
Töötajate arv3 töötajat viimases aruandes+3
Müügitulu116 026 €+14,6
Müügitulu muutus237 510 € → 116 026 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
49411Kaubavedu maanteelPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €75 tuh €149 tuh €224 tuh €298 tuh €2019: 257 783 €20192020: 197 693 €20202021: 298 256 €298 256 €20212022: 288 983 €20222023: 260 395 €20232024: 237 510 €20242025: 116 026 €116 026 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Kaubavedu maanteel teenis ettevõte 2025. aastal 116 026 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Kaubavedu maanteel EMTAK 2025116 026 €
2024Kaubavedu maanteel EMTAK 2025237 510 €
2023Kaubavedu maanteel EMTAK 2008260 395 €
2022Kaubavedu maanteel EMTAK 2008288 983 €
2021Kaubavedu maanteel EMTAK 2008298 256 €
2020Kaubavedu maanteel EMTAK 2008197 693 €
2019Kaubavedu maanteel EMTAK 2008257 783 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
024682000: 320002001: 420012002: 420022003: 620032004: 720042005: 8820052006: 620062007: 520072008: 420082009: 020092010: 520102011: 620112012: 620122013: 620132014: 620142015: 620152016: 520162017: 420172018: 320182019: 320192020: 320202021: 320212022: 320222023: 320232024: 320242025: 332025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20253
20243
20233
20223
20213
20203
20193
20183
20174
20165
20156
20146
20136
20126
20116
20105
20090
20084
20075
20066
20058
20047
20036
20024
20014
20003

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu116 026 €237 510 €260 395 €288 983 €298 256 €197 693 €257 783 €
Ärikasum enne makse14 649 €24 030 €41 806 €12 089 €19 482 €−6440 €9552 €
Aruandeaasta kasum8444 €6627 €40 392 €12 089 €18 044 €−7140 €8165 €
Tööjõukulud21 725 €39 719 €37 489 €41 941 €51 751 €36 455 €32 081 €
Varad kokku287 940 €324 294 €364 265 €329 129 €320 020 €307 056 €310 359 €
sh käibevarad225 055 €244 454 €255 477 €308 881 €275 049 €241 398 €208 567 €
sh raha44 710 €15 448 €23 144 €66 918 €93 615 €49 662 €52 701 €
Omakapital283 206 €297 504 €350 876 €310 484 €298 395 €288 871 €300 311 €
sh osa- või aktsiakapital10 225 €10 225 €10 225 €10 225 €10 225 €10 225 €10 225 €
Lühiajalised kohustised4734 €26 790 €13 389 €18 645 €21 625 €18 185 €10 048 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)3333333
Omakapitali osakaal varadest98,4 %91,7 %96,3 %94,3 %93,2 %94,1 %96,8 %
Puhaskasumi määr müügitulust7,3 %2,8 %15,5 %4,2 %6,0 %-3,6 %3,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang