Registrikaart · Äriregistri kanne 10618853
ALL KAUBANDUSE OÜ
- Registrikood10618853
- Asutatud1999 (26 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 2025258 774 €
- KMKR numberEE100581461
- Sellel aadressil on registreeritud 28 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- ALL KAUBANDUSE OÜ
- Registrikood
- 10618853
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.12.1999
- KMKR number
- EE100581461
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Endla tn 45
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 66 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 26 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 | |
| Müügitulu | 258 774 € | +17,9 | |
| Müügitulu muutus | 279 876 € → 258 774 € | -2,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37257777775
- Telefon+3726833777
- Veebilehtstarcom.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47402 | Sideseadmete jaemüük | Põhitegevusala |
| 95102 | Sideseadmete parandus ja hooldus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Sideseadmete jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 209 826 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Sideseadmete jaemüük EMTAK 2025 | 209 826 € |
| 2025 | Sideseadmete parandus ja hooldus EMTAK 2025 | 48 948 € |
| 2024 | Sideseadmete jaemüük EMTAK 2025 | 236 755 € |
| 2024 | Sideseadmete parandus ja hooldus EMTAK 2025 | 43 121 € |
| 2023 | Telekommunikatsiooniseadmete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008 | 301 952 € |
| 2023 | Sideseadmete parandus EMTAK 2008 | 53 447 € |
| 2022 | Telekommunikatsiooniseadmete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008 | 308 499 € |
| 2022 | Sideseadmete parandus EMTAK 2008 | 108 030 € |
| 2021 | Telekommunikatsiooniseadmete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008 | 294 707 € |
| 2021 | Sideseadmete parandus EMTAK 2008 | 137 578 € |
| 2020 | Telekommunikatsiooniseadmete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008 | 305 429 € |
| 2020 | Sideseadmete parandus EMTAK 2008 | 130 672 € |
| 2019 | Telekommunikatsiooniseadmete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008 | 539 315 € |
| 2019 | Sideseadmete parandus EMTAK 2008 | 95 944 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 5 |
| 2023 | 7 |
| 2022 | 7 |
| 2021 | 7 |
| 2020 | 10 |
| 2019 | 10 |
| 2018 | 9 |
| 2017 | 9 |
| 2016 | 9 |
| 2015 | 6 |
| 2014 | 7 |
| 2013 | 7 |
| 2012 | 6 |
| 2011 | 5 |
| 2010 | 4 |
| 2009 | 4 |
| 2008 | 6 |
| 2007 | 5 |
| 2006 | 5 |
| 2005 | 5 |
| 2004 | 1 |
| 2003 | 2 |
| 2002 | 1 |
| 2001 | 1 |
| 2000 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 258 774 € | 279 876 € | 355 399 € | 416 529 € | 432 285 € | 436 101 € | 635 259 € |
| Ärikasum enne makse | 21 855 € | 24 034 € | 25 518 € | 23 925 € | −29 431 € | 5018 € | 83 956 € |
| Aruandeaasta kasum | 21 855 € | 19 749 € | 25 518 € | 18 925 € | −29 431 € | 5018 € | 83 956 € |
| Tööjõukulud | 116 679 € | 115 313 € | 117 293 € | 119 413 € | 112 697 € | 103 307 € | 120 498 € |
| Varad kokku | 500 134 € | 482 326 € | 479 754 € | 458 656 € | 448 802 € | 468 408 € | 478 341 € |
| sh käibevarad | 498 919 € | 482 326 € | 479 754 € | 458 656 € | 448 625 € | 467 709 € | 395 342 € |
| sh raha | 333 755 € | 329 442 € | 329 482 € | 325 369 € | 339 250 € | 284 847 € | 209 136 € |
| Omakapital | 456 888 € | 435 033 € | 434 751 € | 409 233 € | 410 308 € | 439 739 € | 434 721 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 19 173 € | 19 173 € | 19 173 € | 19 173 € | 19 173 € | 19 173 € | 19 173 € |
| Lühiajalised kohustised | 43 246 € | 47 293 € | 45 003 € | 49 423 € | 38 494 € | 28 669 € | 43 620 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 5 | 7 | 7 | 7 | 10 | 10 |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,4 % | 90,2 % | 90,6 % | 89,2 % | 91,4 % | 93,9 % | 90,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 8,4 % | 7,1 % | 7,2 % | 4,5 % | −6,8 % | 1,2 % | 13,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.