Registrikaart · Äriregistri kanne 10627616
Osaühing Eesti Pakend IP
- Registrikood10627616
- Asutatud2000 (26 a)
- Töötajaid 20258
- Müügitulu 20251 373 191 €
- KMKR numberEE100604513
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Eesti Pakend IP
- Registrikood
- 10627616
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 24.01.2000
- KMKR number
- EE100604513
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Narva mnt 126
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 85 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 26 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 8 töötajat viimases aruandes | +8 | |
| Müügitulu | 1 373 191 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 991 947 € → 1 373 191 € | +11,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256666968
- Telefon+3727333003
- Veebilehtpakend.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 10831 | Tee ja kohvi töötlemine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Tee ja kohvi töötlemine teenis ettevõte 2025. aastal 1 373 191 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Tee ja kohvi töötlemine EMTAK 2025 | 1 373 191 € |
| 2024 | Tee ja kohvi töötlemine EMTAK 2025 | 991 947 € |
| 2023 | Tee ja kohvi töötlemine EMTAK 2008 | 1 289 907 € |
| 2022 | Tee ja kohvi töötlemine EMTAK 2008 | 1 216 316 € |
| 2021 | Tee ja kohvi töötlemine EMTAK 2008 | 687 432 € |
| 2020 | Tee ja kohvi töötlemine EMTAK 2008 | 596 236 € |
| 2019 | Tee ja kohvi töötlemine EMTAK 2008 | 661 912 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 8 |
| 2024 | 7 |
| 2023 | 6 |
| 2022 | 6 |
| 2021 | 6 |
| 2020 | 6 |
| 2019 | 6 |
| 2018 | 6 |
| 2017 | 7 |
| 2016 | 7 |
| 2015 | 6 |
| 2014 | 6 |
| 2013 | 7 |
| 2012 | 6 |
| 2011 | 7 |
| 2010 | 4 |
| 2009 | 3 |
| 2008 | 3 |
| 2007 | 4 |
| 2006 | 6 |
| 2005 | 6 |
| 2004 | 6 |
| 2003 | 6 |
| 2002 | 6 |
| 2001 | 2 |
| 2000 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 373 191 € | 991 947 € | 1 289 907 € | 1 216 316 € | 687 432 € | 596 236 € | 661 912 € |
| Ärikasum enne makse | 31 479 € | 23 793 € | 96 153 € | 88 160 € | 31 480 € | 31 094 € | 11 946 € |
| Aruandeaasta kasum | 31 479 € | 23 793 € | 96 153 € | 88 160 € | 31 480 € | 31 094 € | 11 946 € |
| Tööjõukulud | 151 026 € | 140 292 € | 123 121 € | 104 483 € | 72 180 € | 56 380 € | 67 490 € |
| Varad kokku | 680 589 € | 629 133 € | 597 278 € | 559 017 € | 553 410 € | 537 431 € | 531 297 € |
| sh käibevarad | 235 825 € | 240 855 € | 217 922 € | 184 607 € | 155 671 € | 138 378 € | 111 388 € |
| sh raha | 55,00 € | 46 506 € | 78,00 € | 249 € | 906 € | 3051 € | 4111 € |
| Omakapital | 610 946 € | 579 467 € | 555 674 € | 459 521 € | 371 361 € | 339 882 € | 308 788 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 20 000 € | 20 000 € | 20 000 € | 20 000 € | 20 000 € | 20 000 € | 20 000 € |
| Lühiajalised kohustised | 69 643 € | 49 666 € | 41 604 € | 99 496 € | 150 206 € | 117 271 € | 122 544 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 31 843 € | 80 278 € | 99 965 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 8 | 7 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Omakapitali osakaal varadest | 89,8 % | 92,1 % | 93,0 % | 82,2 % | 67,1 % | 63,2 % | 58,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,3 % | 2,4 % | 7,5 % | 7,2 % | 4,6 % | 5,2 % | 1,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.