Registrikaart · Äriregistri kanne 10639654
OÜ Argohansa
- Registrikood10639654
- Asutatud2000 (26 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 2025193 980 €
- KMKR numberEE100627244
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Argohansa
- Registrikood
- 10639654
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.01.2000
- KMKR number
- EE100627244
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Paldiski mnt 38-5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 63 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 26 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 193 980 € | +16,7 | |
| Müügitulu muutus | 211 010 € → 193 980 € | -2,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725073635
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 10391 | Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine teenis ettevõte 2025. aastal 193 980 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine EMTAK 2025 | 193 980 € |
| 2024 | Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine EMTAK 2025 | 211 010 € |
| 2023 | Kartuli töötlemine ja säilitamine EMTAK 2008 | 183 199 € |
| 2022 | Kartuli töötlemine ja säilitamine EMTAK 2008 | 145 063 € |
| 2021 | Kartuli töötlemine ja säilitamine EMTAK 2008 | 87 478 € |
| 2020 | Kartuli töötlemine ja säilitamine EMTAK 2008 | 89 830 € |
| 2019 | Kartuli töötlemine ja säilitamine EMTAK 2008 | 118 603 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 5 |
| 2007 | 5 |
| 2006 | 4 |
| 2005 | 4 |
| 2004 | 3 |
| 2003 | 3 |
| 2002 | 2 |
| 2000 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 200 342 € | 224 859 € | 193 482 € | 150 557 € | 93 382 € | 90 530 € | 119 218 € |
| Ärikasum enne makse | −5904 € | 1339 € | 1561 € | 1290 € | 93,00 € | 1145 € | 86,00 € |
| Aruandeaasta kasum | −5904 € | 1339 € | 1561 € | 1290 € | 93,00 € | 645 € | 86,00 € |
| Tööjõukulud | 73 757 € | 63 392 € | 44 903 € | 26 738 € | 17 989 € | 10 370 € | 17 889 € |
| Varad kokku | 92 487 € | 102 044 € | 87 778 € | 64 728 € | 80 886 € | 84 565 € | 72 033 € |
| sh käibevarad | 28 421 € | 25 997 € | 30 150 € | 18 831 € | 31 856 € | 29 942 € | 44 665 € |
| sh raha | 22 557 € | 20 173 € | 19 280 € | 3669 € | 1790 € | 2922 € | 6961 € |
| Omakapital | 49 477 € | 55 381 € | 54 042 € | 52 481 € | 51 191 € | 50 438 € | 51 793 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 34 773 € | 28 764 € | 19 538 € | 12 247 € | 23 797 € | 23 898 € | 15 474 € |
| Pikaajalised kohustised | 8237 € | 17 899 € | 14 198 € | 0,00 € | 5898 € | 10 229 € | 4766 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 53,5 % | 54,3 % | 61,6 % | 81,1 % | 63,3 % | 59,6 % | 71,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -2,9 % | 0,6 % | 0,8 % | 0,9 % | 0,1 % | 0,7 % | 0,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.