Registrikaart · Äriregistri kanne 10640539
A.V. & KO OÜ
- Registrikood10640539
- Asutatud2000 (26 a)
- Töötajaid 20256
- Müügitulu 2025699 988 €
- KMKR numberEE100700831
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- A.V. & KO OÜ
- Registrikood
- 10640539
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 02.02.2000
- KMKR number
- EE100700831
- Osa- või aktsiakapital
- 3642 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Rapla maakond, Märjamaa vald, Orgita küla, Elbergi
- Aadress kehtib alates
- 27.12.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Aleksandr Voropajev | 100 % · 3642 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Aleksandr Voropajev | Juhatuse liige | 02.01.2006 |
| Arseni Voropajev | Juhatuse liige | 06.11.2023 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Aleksandr Voropajev | otsene osalus | 18.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 78 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 26 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 6 töötajat viimases aruandes | +6 | |
| Müügitulu | 699 988 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 574 786 € → 699 988 € | +6,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726559383
- Mobiil+3725033013
- Telefon+3726559880
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 95311 | Mootorsõidukite remont ja hooldus | Põhitegevusala |
| 46859 | Muude keemiatoodete hulgimüük | |
| 47529 | Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük | |
| 47789 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük | |
| 47821 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mootorsõidukite remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 332 669 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 332 669 € |
| 2025 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2025 | 321 543 € |
| 2025 | Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük EMTAK 2025 | 40 017 € |
| 2025 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2025 | 5116 € |
| 2025 | Muude keemiatoodete hulgimüük EMTAK 2025 | 643 € |
| 2024 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 484 126 € |
| 2024 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2025 | 90 660 € |
| 2023 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 532 978 € |
| 2023 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 35 188 € |
| 2022 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 353 060 € |
| 2022 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 11 122 € |
| 2021 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 303 769 € |
| 2021 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 117 564 € |
| 2020 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 552 581 € |
| 2020 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 15 189 € |
| 2019 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 332 874 € |
| 2019 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 212 754 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 25 553 € ehk 4 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 674 435 € |
| Soome | 25 553 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 6 |
| 2024 | 5 |
| 2023 | 6 |
| 2022 | 6 |
| 2021 | 10 |
| 2020 | 11 |
| 2019 | 9 |
| 2018 | 9 |
| 2017 | 7 |
| 2016 | 8 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 1 |
| 2006 | 2 |
| 2004 | 0 |
| 2003 | 0 |
| 2002 | 0 |
| 2000 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 699 988 € | 574 786 € | 568 166 € | 364 182 € | 421 333 € | 567 770 € | 545 628 € |
| Ärikasum | 415 444 € | 418 859 € | 547 € | 239 092 € | 203 179 € | 27 439 € | 1543 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 411 424 € | 358 386 € | 547 € | 239 092 € | 203 180 € | 27 547 € | 1543 € |
| Aruandeaasta kasum | 411 424 € | 358 386 € | 547 € | 239 092 € | 203 180 € | 20 771 € | 1543 € |
| Tööjõukulud | 105 344 € | 72 535 € | 76 160 € | 67 935 € | 93 592 € | 122 459 € | 143 188 € |
| Põhivarade kulum | 2429 € | 2711 € | 2826 € | 2836 € | 2502 € | 3955 € | 4449 € |
| Varad kokku | 1 394 837 € | 1 066 614 € | 784 277 € | 807 940 € | 401 777 € | 129 336 € | 119 863 € |
| sh käibevarad | 1 376 962 € | 1 060 422 € | 775 374 € | 796 212 € | 387 212 € | 119 253 € | 105 825 € |
| sh põhivarad | 17 875 € | 6192 € | 8903 € | 11 728 € | 14 565 € | 10 083 € | 14 038 € |
| sh raha | 240 777 € | 108 836 € | 16 412 € | 21 534 € | 8784 € | 19 806 € | 3498 € |
| Omakapital | 1 283 761 € | 872 337 € | 513 952 € | 513 405 € | 274 312 € | 71 134 € | 77 763 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3642 € | 3642 € | 3642 € | 3642 € | 3642 € | 3642 € | 3642 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 868 331 € | 509 945 € | 509 399 € | 270 307 € | 67 126 € | 46 357 € | 72 214 € |
| Lühiajalised kohustised | 111 076 € | 194 277 € | 270 325 € | 294 535 € | 127 465 € | 58 202 € | 42 100 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 6 | 5 | 6 | 6 | 10 | 11 | 9 |
| Ärikasum enne kulumit | 417 873 € | 421 570 € | 3373 € | 241 928 € | 205 681 € | 31 394 € | 5992 € |
| Aruanne esitatud | 03.05.2026 | 04.06.2025 | 28.05.2024 | 29.05.2023 | 28.06.2022 | 10.05.2021 | 02.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,0 % | 81,8 % | 65,5 % | 63,5 % | 68,3 % | 55,0 % | 64,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 58,8 % | 62,4 % | 0,1 % | 65,7 % | 48,2 % | 3,7 % | 0,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.